İçeriğe atla

DYOBY çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

DYOBY çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat2.252.0453.296.4723.092.6732.193.7702.687.270+%22,50+%19,33
Satışların Maliyeti-1.639.167-2.112.778-2.226.113-1.406.451-1.849.772-%31,52-%12,85
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)612.8791.183.695866.560787.318837.498+%6,37+%36,65
Brüt Kar (Zarar)612.8791.183.695866.560787.318837.498+%6,37+%36,65
Genel Yönetim Giderleri-176.284-148.535-210.558-205.519-194.940+%5,15-%10,58
Pazarlama Giderleri-344.772-326.543-416.841-278.102-310.196-%11,54+%10,03
Araştırma ve Geliştirme Giderleri-63.865-40.555-85.769-66.766-63.948+%4,22-%0,13
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler-26.33780.365107.37740.110144.446+%260,13Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler-442.559-163.036-187.410-157.335-345.758-%119,76+%21,87
Esas Faaliyet Karı (Zararı)-440.938585.39073.359119.70667.104-%43,94Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler6121.2886.45994292+%211,00-%52,26
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler-1.076-519-1.350-11-893-%8.255,26+%17,06
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)-441.402586.16078.468119.78966.503-%44,48Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Gelirleri144.637364.571-261.00828.21626.328-%6,69-%81,80
Finansman Giderleri-826.214-1.745.940-292.533-688.188-670.014+%2,64+%18,91
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)293.052931.423181.852619.028432.572-%30,12+%47,61
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)-829.928136.213-293.22178.846-144.611Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%82,58
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri162.7367.414299.823-28.816134.712Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%17,22
Dönem Vergi (Gideri) Geliri-4.189-1.995-1.077-1.961-11.508-%486,80-%174,74
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri166.9259.409300.900-26.855146.220Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%12,40
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)-667.192143.6276.60350.030-9.899Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%98,52
Dönem Karı (Zararı)-667.192143.6276.60350.030-9.899Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%98,52
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Ana Ortaklık Payları-667.192143.6276.60350.030-9.899Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%98,52
Pay Başına Kazanç (Zarar)

Bilanço

DYOBY çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri116.579143.696205.237194.940217.334+%11,49+%86,43
Ticari Alacaklar4.207.4853.911.7104.059.1503.940.1073.912.817-%0,69-%7,00
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar123.340138.685130.873126.024140.588+%11,56+%13,98
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar4.084.1463.773.0243.928.2773.814.0833.772.229-%1,10-%7,64
Diğer Alacaklar368.339392.968361.615368.260422.145+%14,63+%14,61
İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar332.496326.966304.964319.694369.527+%15,59+%11,14
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar35.84366.00256.65148.56652.618+%8,34+%46,80
Stoklar2.364.9321.922.0521.319.2631.725.5381.575.250-%8,71-%33,39
Peşin Ödenmiş Giderler149.78076.32880.87128.16658.086+%106,22-%61,22
İlişkili Olmayan Taraflara Peşin Ödenmiş Giderler149.78076.32880.87128.16658.086+%106,22-%61,22
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar20.04218.51017.88015.59816.050+%2,90-%19,92
Diğer Dönen Varlıklar43.0957.397123.48473.27549.232-%32,81+%14,24
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Dönen Varlıklar43.0957.397123.48473.27549.232-%32,81+%14,24
Ara Toplam7.270.2526.472.6616.167.5016.345.8856.250.914-%1,50-%14,02
Satış Amaçlı Sınıflandırılan Duran Varlıklar52.68552.68452.68552.68652.685-%0,00+%0,00
Toplam Dönen Varlıklar7.322.9376.525.3456.220.1866.398.5706.303.600-%1,48-%13,92
Duran Varlıklar
Finansal Yatırımlar1.6731.5565.3494.9494.685-%5,33+%180,10
Satılmaya Hazır Finansal Yatırımlar1.6731.5565.3494.9494.685-%5,33+%180,10
Ticari Alacaklar0029.44000Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar0029.44000Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Alacaklar187174166151141-%6,55-%24,30
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar187174166151141-%6,55-%24,30
Maddi Duran Varlıklar9.889.3019.450.1519.318.7109.251.5749.174.514-%0,83-%7,23
Arazi ve Arsalar4.900.4824.900.4264.900.4824.900.5734.900.542-%0,00+%0,00
Yeraltı ve Yerüstü Düzenlemeleri171.802169.993167.047163.770160.615-%1,93-%6,51
Binalar1.496.9051.485.2331.473.0691.457.7811.447.542-%0,70-%3,30
Tesis, Makine ve Cihazlar2.372.1512.405.9002.324.2452.285.0992.241.988-%1,89-%5,49
Taşıtlar6.4205.7836.7403.708964-%74,00-%84,98
Mobilya ve Demirbaşlar355.629333.559317.435295.294274.785-%6,95-%22,73
Yapılmakta Olan Yatırımlar585.911149.131129.692145.349148.078+%1,88-%74,73
Diğer Maddi Duran VarlıklarBu dönem için değer yok125Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kullanım Hakkı Varlıkları149.754185.235157.908113.942146.768+%28,81-%1,99
Maddi Olmayan Duran Varlıklar5.225.3665.834.0395.814.2695.788.3005.772.997-%0,26+%10,48
Şerefiye53.63953.63953.63953.64053.640-%0,00+%0,00
Diğer Maddi Olmayan Duran Varlıklar5.171.7265.780.4005.760.6305.734.6595.719.357-%0,27+%10,59
Peşin Ödenmiş Giderler78.6885.5147.3416.1737.171+%16,16-%90,89
İlişkili Olmayan Taraflara Peşin Ödenmiş Giderler78.6885.5147.3416.1737.171+%16,16-%90,89
Toplam Duran Varlıklar15.344.96815.476.67015.333.18315.165.09015.106.276-%0,39-%1,56
Toplam Varlıklar22.667.90422.002.01521.553.36921.563.66021.409.876-%0,71-%5,55
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar3.233.6283.660.8853.429.7153.154.5203.248.155+%2,97+%0,45
İlişkili Olmayan Taraflardan Kısa Vadeli Borçlanmalar3.233.6283.660.8853.429.7153.154.5203.248.155+%2,97+%0,45
Banka Kredileri2.132.8002.673.7772.578.0942.347.0252.380.668+%1,43+%11,62
İhraç Edilmiş Borçlanma Araçları1.100.828987.107851.621807.495867.487+%7,43-%21,20
Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları643.581789.3661.026.646212.988537.947+%152,57-%16,41
İlişkili Olmayan Taraflardan Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli KısımlarıBu dönem için değer yok789.3661.026.646212.988Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Banka KredileriBu dönem için değer yok783.039999.002192.346Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kiralama İşlemlerinden BorçlarBu dönem için değer yok6.32727.64420.641Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları643.581Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok537.947Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%16,41
Banka Kredileri623.069Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok525.003Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%15,74
Kiralama İşlemlerinden Borçlar20.513Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok12.944Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%36,90
Ticari Borçlar3.892.7683.193.5863.160.3043.131.3733.096.292-%1,12-%20,46
İlişkili Taraflara Ticari Borçlar711.320647.309661.508738.781861.165+%16,57+%21,07
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar3.181.4482.546.2772.498.7962.392.5912.235.127-%6,58-%29,74
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar55.33080.434112.478131.22499.112-%24,47+%79,13
Diğer Borçlar34.422113.752188.786188.753259.129+%37,28+%652,79
İlişkili Taraflara Diğer Borçlar2.7542.5622.4552.2312.085-%6,55-%24,30
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar31.668111.190186.331186.522257.044+%37,81+%711,69
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)2.228.0871.334.7061.578.2021.926.7061.763.868-%8,45-%20,83
İlişkili Olmayan Taraflardan Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)2.228.0871.334.7061.578.2021.926.7061.763.868-%8,45-%20,83
Dönem Karı Vergi YükümlülüğüBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok1.96113.470+%586,80Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kısa Vadeli Karşılıklar504.887350.915217.002206.425351.641+%70,35-%30,35
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar6.08318.31014.6029.3828.767-%6,55+%44,12
Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar498.804332.605202.401197.044342.874+%74,01-%31,26
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler46100Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler46100Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ara Toplam10.593.1649.523.6439.713.1328.953.9509.369.614+%4,64-%11,55
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler10.593.1649.523.6439.713.1328.953.9509.369.614+%4,64-%11,55
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar2.432.7472.699.3912.369.1242.993.4532.600.156-%13,14+%6,88
İlişkili Olmayan Taraflardan Uzun Vadeli Borçlanmalar2.432.7472.699.3912.369.1242.993.4532.600.156-%13,14+%6,88
Banka Kredileri2.365.4142.633.7032.310.2712.939.2722.547.487-%13,33+%7,70
Kiralama İşlemlerinden Borçlar67.33365.68858.85354.18152.669-%2,79-%21,78
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)20.62919.18918.38816.71015.615-%6,55-%24,30
İlişkili Olmayan Taraflardan Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)20.62919.18918.38816.71015.615-%6,55-%24,30
Uzun Vadeli Karşılıklar177.375171.292242.396232.498261.380+%12,42+%47,36
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar177.375171.292242.396232.498261.380+%12,42+%47,36
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü861.361851.983527.827557.553284.496-%48,97-%66,97
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler3.492.1123.741.8553.157.7363.800.2143.161.647-%16,80-%9,46
Toplam Yükümlülükler14.085.27713.265.49712.870.86912.754.16312.531.261-%1,75-%11,03
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar8.582.6278.736.5188.682.5008.809.4978.878.615+%0,78+%3,45
Ödenmiş Sermaye396.327368.661353.275321.042300.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları2.500.9862.528.6512.544.0372.689.9522.725.006+%1,30+%8,96
Paylara İlişkin Primler (İskontolar)1.1661.1661.1661.1661.166-%0,00+%0,00
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)2.873.5642.865.2412.787.0762.774.4882.888.756+%4,12+%0,53
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)2.873.5642.865.2412.787.0762.774.4882.888.756+%4,12+%0,53
Maddi Duran Varlık Yeniden Değerleme Artışları (Azalışları)3.108.4073.099.9913.091.5913.070.4273.198.006+%4,16+%2,88
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-234.843-234.750-304.515-295.939-309.250-%4,50-%31,68
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)-439.393-429.223-420.078-351.862-381.868-%8,53+%13,09
Yabancı Para Çevrim Farkları-439.393-429.223-420.078-351.862-381.868-%8,53+%13,09
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler81.76181.76181.76181.76381.762-%0,00+%0,00
Yasal Yedekler81.76181.76181.76181.76381.762-%0,00+%0,00
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları3.821.6823.830.0983.838.4983.242.9183.223.663-%0,59-%15,65
Net Dönem Karı veya Zararı-653.466-509.838-503.23650.03040.131-%19,79Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Toplam Özkaynaklar8.582.6278.736.5188.682.5008.809.4978.878.615+%0,78+%3,45
Toplam Kaynaklar22.667.90422.002.01521.553.36921.563.66021.409.876-%0,71-%5,55

Nakit akış tablosu

DYOBY çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları1.167.093839.441-127.711602.010381.686-%36,60-%67,30
Dönem Karı (Zararı)-667.192143.6276.60350.030-9.899Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%98,52
Sürdürülen Faaliyetlerden Dönem Karı (Zararı)-667.192143.6276.60350.030-9.899Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%98,52
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler1.073.1711.739.375-1.733.058435.176466.301+%7,15-%56,55
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler138.488151.853160.354221.759122.846-%44,60-%11,29
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili Düzeltmeler-10.2781.97735.98114.3767.704-%46,41Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler-1.847-3.0206.926-433Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Stok Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler-8.4314.99729.05514.4197.701-%46,59Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Maddi Olmayan Duran Varlık Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler00Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler227.541-102.368-86.1219.667191.300+%1.878,90-%15,93
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler41.69344.73659.51160456.161+%9.198,78+%34,70
Dava ve/veya Ceza Karşılıkları (İptali) ile İlgili Düzeltmeler2.217-61020.453-2.20931.770Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%1.333,20
Diğer Karşılıklar (İptalleri) ile İlgili Düzeltmeler183.632-146.494-166.08611.272103.368+%817,05-%43,71
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler352.749449.266453.720360.022346.420-%3,78-%1,79
Faiz Gelirleri ile İlgili Düzeltmeler-71.705-55.016-40.049-10.505-8.768+%16,54+%87,77
Faiz Giderleri ile İlgili Düzeltmeler424.454504.282493.769370.527355.187-%4,14-%16,32
Gerçekleşmemiş Yabancı Para Çevrim Farkları İle İlgili Düzeltmeler120.759937.328-945.843393.325-1.354Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler-162.736-7.414-299.82328.816-134.712Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%17,22
Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) İle İlgili Düzeltmeler985497-3.568-83757Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%23,16
Maddi Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili Düzeltmeler985497-3.568-83757Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%23,16
Parasal Pozisyon Kazanç ve Kayıplarıyla İlgili Düzeltmeler-214.829-728.239-446.533-592.706-413.261+%30,28-%92,37
Kar (Zarar) Mutabakatı İle İlgili Diğer Düzeltmeler620.4921.036.476-601.223Bu dönem için değer yok346.601Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%44,14
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler749.695-1.023.1441.669.625138.086-83.983Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler2.658.604-3.716-379.748-222.744-220.392+%1,06Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)9.802-30.55024.527-8.002-22.573-%182,10Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)2.648.80226.835-404.274-214.742-197.820+%7,88Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-190.488-11.040-8.004-33.84438.461Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-44.096-6.049-4.900-42.555Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-146.393-4.991-3.1048.711-4.094Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%97,20
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler-175.026437.883590.615-323.80857.068Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderlerdeki Azalış (Artış)-66.523158.82626.52953.204-31.355Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%52,87
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler502.458-870.944775.074204.43033.197-%83,76-%93,39
İlişkili Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)-386.7908.788242.732128.886134.234+%4,15Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)889.247-879.732532.34275.543-101.037Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)-24.20941.76133.12554.277-30.875Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%27,53
Faaliyetler ile İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-52.13546699.54819.15480.036+%317,86Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)-52.13546699.54819.15480.036+%317,86Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Türev Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)82513.742Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Gelirlerdeki (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar) Artış (Azalış)-1.837.008-921.880721.439348.475-26.812Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%98,54
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-66.804131.756-188.95438.94216.689-%57,15Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)-66.804147.789-204.98738.942Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerle İlgili Diğer Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)Bu dönem için değer yok-16.033Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok55.631Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları1.155.674859.859-56.831623.292372.419-%40,25-%67,77
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar Kapsamında Yapılan Ödemeler-7.116-20.418-53.000-5.684-3.750+%34,03+%47,30
Vergi İadeleri (Ödemeleri)18.5360-17.880-15.59813.017Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%29,77
Diğer Nakit Girişleri (Çıkışları)0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları-146.709-331.860256.202-48.340-71.279-%47,45+%51,41
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri8722.460-19.81983-61Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri8722.460-19.81983-61Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-84.691-354.32047.145-58.928-79.986-%35,73+%5,56
Maddi Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-90.102-141.52036.993-46.905-60.462-%28,90+%32,90
Maddi Olmayan Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları5.411-212.80010.151-12.024-19.524-%62,38Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alınan FaizBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok228.87710.5058.768-%16,54Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları-1.028.408-452.578-85.306-547.061-276.563+%49,45+%73,11
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit Girişleri1.812.777696.8882.001.1391.792.9451.017.099-%43,27-%43,89
Kredilerden Nakit GirişleriBu dönem için değer yok1.915.3561.613.5241.592.829564.015-%64,59Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İhraç Edilen Borçlanma Araçlarından Nakit Girişleri2.324.653-1.218.468387.615200.116453.084+%126,41-%80,51
Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-2.446.605-460.496-903.663-1.950.853-689.280+%64,67+%71,83
Kredi Geri Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-2.782.7111.085.670-441.576-1.551.156-420.478+%72,89+%84,89
İhraç Edilmiş Borçlanma Araçları Geri Ödemelerinden Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yok-1.546.166-462.087-399.698-268.802+%32,75Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Alınan Diğer Borçlardaki AzalışBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-110.553Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kira Sözleşmelerinden Kaynaklanan Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-79.831-36.220-26.161-40.001-6.535+%83,66+%91,81
Ödenen Faiz-448.561-707.767-299.242-349.152-213.708+%38,79+%52,36
Alınan Faiz133.81155.016Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Nakit Girişleri (Çıkışları)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-668.551Bu dönem için değer yok-273.586Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)-8.02455.00343.1856.60833.844+%412,14Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Nakit ve Nakit Benzerleri Üzerindeki Etkisi-6.8391.140-2241.820-1.377Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%79,87
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)-14.86356.14342.9618.42932.467+%285,20Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri000205.241-1Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%38.911
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon Etkisi-44.596-29.02518.580-18.730-10.071+%46,23+%77,42
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri-59.46027.11861.541194.94022.395-%88,51Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.