İçeriğe atla

GOODY çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolide olmayanTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

GOODY çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat7.835.6866.918.7147.865.2768.124.1987.367.219-%9,32-%5,98
Satışların Maliyeti-7.202.189-7.181.275-7.667.645-7.464.688-6.759.618+%9,45+%6,14
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)633.497-262.560197.631659.510607.602-%7,87-%4,09
Brüt Kar (Zarar)633.497-262.560197.631659.510607.602-%7,87-%4,09
Genel Yönetim Giderleri-96.387-120.124-109.339-101.056-110.231-%9,08-%14,36
Pazarlama Giderleri-381.012-359.105-418.225-411.909-379.748+%7,81+%0,33
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler667.947183.113530.555377.841429.433+%13,65-%35,71
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler-1.453.585-559.748-780.255-446.957-1.252.278-%180,18+%13,85
Esas Faaliyet Karı (Zararı)-629.540-1.118.424-579.63377.429-705.223Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%12,02
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler064302682.836+%956,47Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler-452-420000Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%100,00
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)-629.991-1.118.202-579.63377.698-702.387Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%11,49
Finansman Gelirleri71.05658.822141.103231.379225.102-%2,71+%216,79
Finansman Giderleri-769.834-923.092-863.272-1.018.427-936.571+%8,04-%21,66
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)314.818575.593115.430775.744379.707-%51,05+%20,61
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)-1.013.951-1.406.879-1.186.37266.394-1.034.150Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%1,99
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri259.69820.449-360.45762.670170.944+%172,77-%34,18
Dönem Vergi (Gideri) Geliri85.1360Bu dönem için değer yok00Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri174.56220.449-360.45762.670170.944+%172,77-%2,07
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)-754.253-1.386.429-1.546.829129.063-863.206Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,45
Dönem Karı (Zararı)-754.253-1.386.429-1.546.829129.063-863.206Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,45
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Ana Ortaklık Payları-754.253-1.386.429-1.546.829129.063-863.206Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,45
Pay Başına Kazanç (Zarar)

Bilanço

GOODY çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri1.445.771454.1361.066.2801.523.2311.077.425-%29,27-%25,48
Ticari Alacaklar5.831.0774.932.3815.372.1235.455.1475.192.861-%4,81-%10,95
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar356.543430.615221.84921.38431.404+%46,86-%91,19
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar5.474.5344.501.7655.150.2745.433.7635.161.457-%5,01-%5,72
Stoklar4.953.5335.257.6774.652.6924.166.4944.356.375+%4,56-%12,06
Peşin Ödenmiş Giderler417.635372.360165.278248.14979.213-%68,08-%81,03
İlişkili Taraflara Peşin Ödenmiş Giderler28.1816.553072.26916.375-%77,34-%41,89
İlişkili Olmayan Taraflara Peşin Ödenmiş Giderler389.454365.806165.278175.88062.837-%64,27-%83,87
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar61.82971.96673.1707.58715.231+%100,74-%75,37
Diğer Dönen Varlıklar1.509.2361.364.7271.219.4421.021.608887.204-%13,16-%41,22
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Dönen Varlıklar1.509.2361.364.7271.219.4421.021.608887.204-%13,16-%41,22
Ara Toplam14.219.08112.453.24612.548.98512.422.21711.608.308-%6,55-%18,36
Toplam Dönen Varlıklar14.219.08112.453.24612.548.98512.422.21711.608.308-%6,55-%18,36
Duran Varlıklar
Finansal Yatırımlar182182182182182-%0,00-%0,00
Diğer Finansal Yatırımlar182182182182182-%0,00-%0,00
Diğer Alacaklar18.24628.60928.65123.94028.055+%17,19+%53,76
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar18.24628.60928.65123.94028.055+%17,19+%53,76
Maddi Duran Varlıklar5.183.0355.094.6035.156.2115.121.9265.214.284+%1,80+%0,60
Arazi ve Arsalar66.46466.63167.75668.10768.312+%0,30+%2,78
Yeraltı ve Yerüstü Düzenlemeleri122.107120.500118.901117.320124.092+%5,77+%1,63
Binalar850.871841.365844.187851.152836.044-%1,77-%1,74
Tesis, Makine ve Cihazlar4.010.6653.964.5563.950.1983.908.3513.896.236-%0,31-%2,85
Taşıtlar958894830766909+%18,70-%5,04
Mobilya ve Demirbaşlar28.26325.72723.62039.47036.392-%7,80+%28,76
Yapılmakta Olan Yatırımlar103.70774.931150.720136.760252.298+%84,48+%143,28
Kullanım Hakkı Varlıkları136.289120.562108.43298.85999.971+%1,13-%26,65
Maddi Olmayan Duran VarlıklarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok4.1463.7813.415-%9,68Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Bilgisayar YazılımlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok3.781Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
LisanslarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok4.146Bu dönem için değer yok3.415Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderler49.231114.69081.920200.11248.057-%75,99-%2,39
İlişkili Taraflara Peşin Ödenmiş Giderler49.231114.69081.920200.11248.057-%75,99-%2,39
Diğer Duran Varlıklar1.088.6141.100.3431.109.4491.148.3281.183.218+%3,04+%8,69
İlişkili Olmayan Taraflara İlişkin Diğer Duran Varlıklar1.088.6141.100.3431.109.4491.148.3281.183.218+%3,04+%8,69
Toplam Duran Varlıklar6.475.5966.458.9896.488.9926.597.1286.577.181-%0,30+%1,57
Toplam Varlıklar20.694.67718.912.23519.037.97719.019.34418.185.489-%4,38-%12,12
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar1.834.0962.148.5802.077.6781.959.0141.557.328-%20,50-%15,09
İlişkili Olmayan Taraflardan Kısa Vadeli Borçlanmalar1.834.0962.148.5802.077.6781.959.0141.557.328-%20,50-%15,09
Banka Kredileri1.789.5332.089.6782.017.7371.897.0811.494.658-%21,21-%16,48
Kiralama İşlemlerinden Borçlar44.56358.90359.94161.93362.670+%1,19+%40,63
Ticari Borçlar10.998.5759.675.07110.541.58310.232.53810.132.624-%0,98-%7,87
İlişkili Taraflara Ticari Borçlar7.436.0406.878.7907.147.3216.636.0646.832.535+%2,96-%8,12
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar3.562.5352.796.2813.394.2633.596.4743.300.089-%8,24-%7,37
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar56.66563.37550.865174.39289.078-%48,92+%57,20
Diğer Borçlar859.3211.487.4311.885.0342.223.9392.188.509-%1,59+%154,68
İlişkili Taraflara Diğer Borçlar748.0911.350.3271.743.7222.108.5932.032.990-%3,59+%171,76
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar111.229137.104141.312115.345155.519+%34,83+%39,82
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)11.46920.31648.06817.262270.893+%1.469,31+%2.261,88
İlişkili Taraflardan Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)3.72512.57246.77717.2626.231-%63,90+%67,26
İlişkili Olmayan Taraflardan Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)7.7447.7441.2910264.662Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%3.317,51
Kısa Vadeli Karşılıklar202.114190.162264.887235.413790.557+%235,82+%291,14
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar84.75280.65692.73482.161117.726+%43,29+%38,91
Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar117.363109.505172.152153.251672.831+%339,04+%473,29
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler613.388637.301660.785627.051651.978+%3,98+%6,29
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler613.388637.301660.785627.051651.978+%3,98+%6,29
Ara Toplam14.575.62914.222.23615.528.89915.469.60815.680.967+%1,37+%7,58
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler14.575.62914.222.23615.528.89915.469.60815.680.967+%1,37+%7,58
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar102.442106.56899.19391.95482.199-%10,61-%19,76
İlişkili Olmayan Taraflardan Uzun Vadeli Borçlanmalar102.442106.56899.19391.95482.199-%10,61-%19,76
Kiralama İşlemlerinden Borçlar102.442106.56899.19391.95482.199-%10,61-%19,76
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)5.8083.8720Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)5.8083.8720Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Uzun Vadeli Karşılıklar694.763668.776502.971483.817481.995-%0,38-%30,62
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar694.763668.776502.971483.817481.995-%0,38-%30,62
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü163.056143.013549.096486.588315.531-%35,15+%93,51
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler966.070922.2301.151.2611.062.359879.725-%17,19-%8,94
Toplam Yükümlülükler15.541.69815.144.46616.680.16016.531.96716.560.692+%0,17+%6,56
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar5.152.9793.767.7692.357.8172.487.3781.624.797-%34,68-%68,47
Ödenmiş Sermaye356.694331.795317.948288.938270.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları5.722.5185.747.4175.761.2655.790.3875.809.213+%0,33+%1,51
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)-724.808-723.589-586.712-586.269-585.590+%0,12+%19,21
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-724.808-723.589-586.712-586.269-585.590+%0,12+%19,21
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-724.808-723.589-586.712-586.269-585.590+%0,12+%19,21
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler372.836372.836372.836372.843372.836-%0,00+%0,00
Yasal Yedekler372.836372.836372.836372.843372.836-%0,00+%0,00
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları-7.044-7.044-7.044-3.507.585-3.507.520+%0,00-%49.694
Net Dönem Karı veya Zararı-567.217-1.953.647-3.500.476129.063-734.142Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%29,43
Toplam Özkaynaklar5.152.9793.767.7692.357.8172.487.3781.624.797-%34,68-%68,47
Toplam Kaynaklar20.694.67718.912.23519.037.97719.019.34418.185.489-%4,38-%12,12

Nakit akış tablosu

GOODY çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları-62.004576.8941.576.9451.379.492564.957-%59,05Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Karı (Zararı)-754.253-1.386.429-1.546.829129.063-863.206Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,45
Sürdürülen Faaliyetlerden Dönem Karı (Zararı)-754.253-1.386.429-1.546.829129.063-863.206Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,45
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler-645.0521.886.0201.222.043282.767163.287-%42,25Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler274.549277.761289.604306.070275.996-%9,83+%0,53
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili Düzeltmeler26.17156.54318.30023.84269.152+%190,04+%164,23
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler6.30844.896-7093.788-4.474Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Stok Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler3.9498.19710.1392.60931.250+%1.097,60+%691,26
Diğer Değer Düşüklükleri (İptalleri) ile İlgili Düzeltmeler15.9133.4518.87017.44442.376+%142,93+%166,30
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler85.03942.15176.25933.75474.616+%121,06-%12,26
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler78.70442.6039.49336.94875.302+%103,81-%4,32
Diğer Karşılıklar (İptalleri) ile İlgili Düzeltmeler6.334-45266.766Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Genel Karşılıklar (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-3.194-686+%78,51Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler-519.4591.823.213640.358738.415410.822-%44,36Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faiz Gelirleri ile İlgili Düzeltmeler-43.468-42.959-107.177-41.519-312.272-%652,12-%618,39
Faiz Giderleri ile İlgili Düzeltmeler-475.9911.866.173747.535779.934723.094-%7,29Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler-259.698-20.449360.457-62.670-170.944-%172,77+%34,18
Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) İle İlgili Düzeltmeler452-2230-268-2.836-%956,47Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili Düzeltmeler452-2230-268-2.836-%956,47Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Parasal Pozisyon Kazanç ve Kayıplarıyla İlgili Düzeltmeler-252.105-292.976-162.935-756.375-493.518+%34,75-%95,76
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler1.405.54095.9631.912.4191.046.0231.219.021+%16,54-%13,27
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler810.211515.766-627.026-576.970-53.220+%90,78Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)814.199-99.786194.466180.223-23.234Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)-3.988615.551-821.493-757.194-29.987+%96,04-%651,91
Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-2.899-11.373-6032.097-5.821Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,82
İlişkili Olmayan Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-2.899-11.373-6032.097-5.821Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,82
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler-511.366-312.341594.846483.675-221.217Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%56,74
Peşin Ödenmiş Giderlerdeki Azalış (Artış)59.301-25.402236.948-208.534316.109Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%433,06
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler1.918.944-768.9041.174.945652.778527.977-%19,12-%72,49
İlişkili Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)1.218.716-192.467471.399140.871702.464+%398,66-%42,36
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)700.228-576.437703.546511.907-174.486Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)2.7179.730-10.830128.168-82.284Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetler ile İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-45.403693.786434.128510.89776.849-%84,96Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)-65.704653.508421.910523.97028.258-%94,61Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)20.30140.27812.218-13.07348.590Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%139,35
Ertelenmiş Gelirlerdeki (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar) Artış (Azalış)1.9737.12423.999-26.538256.417Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%12.896
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-827.937-12.42286.01380.450404.212+%402,44Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)-950.686-38.246430.998-38.773-277.595-%615,95+%70,80
Faaliyetlerle İlgili Diğer Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)122.74925.824-344.985119.223681.807+%471,88+%455,45
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları6.236595.5531.587.6331.457.853519.102-%64,39+%8.224,75
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar Kapsamında Yapılan Ödemeler-6.411-20.1832.176-11.868-5.408+%54,43+%15,64
Vergi İadeleri (Ödemeleri)-61.8291.524-12.865-66.49451.263Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları-152.518-122.210-288.006-196.050-287.330-%46,56-%88,39
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri-2224.1264172.37912.448+%423,32Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri-2224.1264172.37912.448+%423,32Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-152.296-126.336-288.423-198.429-299.779-%51,08-%96,84
Maddi Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-152.296-126.336-284.032-198.429-299.779-%51,08-%96,84
Maddi Olmayan Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-4.390Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları577.267-1.320.556-606.853-629.202-659.922-%4,88Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit Girişleri1.520.635-542.1941.960.5282.263.348-148.348Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kredilerden Nakit Girişleri1.520.635-542.1941.960.5282.263.348-148.348Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-1.492.4791.013.947-1.944.430-2.155.976-120.475+%94,41+%91,93
Kredi Geri Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-1.492.4791.013.947-1.944.430-2.155.976-120.475+%94,41+%91,93
Kira Sözleşmelerinden Kaynaklanan Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları0-23.115-22.063-34.655-12.956+%62,61Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ödenen Faiz505.428-1.815.724-708.065-743.437-690.414+%7,13Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alınan Faiz43.68346.531107.17741.519312.272+%652,12+%614,86
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)362.745-865.871682.086554.240-382.295Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)362.745-865.871682.086554.240-382.295Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri0001.066.300-20Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%144.950
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon Etkisi-108.220-125.764-69.942-97.308-63.491+%34,75+%41,33
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri254.526-991.635612.1441.523.231-445.806Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.