İçeriğe atla

IHGZT çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

İhlas Gazetecilik A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolide olmayanTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

IHGZT çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat700.056765.578788.024650.137644.600-%0,85-%7,92
Satışların Maliyeti-610.585-565.212-681.991-525.851-522.814+%0,58+%14,37
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)89.471200.366106.033124.285121.786-%2,01+%36,12
Brüt Kar (Zarar)89.471200.366106.033124.285121.786-%2,01+%36,12
Genel Yönetim Giderleri-68.935-71.625-78.898-79.300-87.848-%10,78-%27,44
Pazarlama Giderleri-82.765-76.104-74.946-98.583-83.733+%15,06-%1,17
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler21.43019.85624.01540.14621.616-%46,16+%0,87
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler-11.096-10.214-59.356-809-18.896-%2.237,05-%70,30
Esas Faaliyet Karı (Zararı)-51.89562.279-83.152-14.261-47.075-%230,10+%9,29
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler39146538.12534.15164.113+%87,73+%164.248
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler-52-6.943-250.571-32-73.516-%228.222-%142.012
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Karlarından (Zararlarından) Paylar-3.038-3.3241.508-15.059262Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)-54.94552.158205.9104.799-56.216Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%2,31
Finansman Gelirleri52.04756.06966.81573.20942.076-%42,53-%19,16
Finansman Giderleri-45.678-46.539-56.443-38.619-31.664+%18,01+%30,68
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)-32.230-44.980128.333-86.337-52.252+%39,48-%62,12
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)-80.80616.709344.615-46.949-98.056-%108,86-%21,35
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri-6.104-18.998103.801-31.654-16.011+%49,42-%162,31
Dönem Vergi (Gideri) GeliriBu dönem için değer yok-11.356-29.610Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri-6.104-7.642133.411-31.654-16.011+%49,42-%162,31
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)-86.910-2.289448.417-78.603-114.068-%45,12-%31,25
Dönem Karı (Zararı)-86.910-2.289448.417-78.603-114.068-%45,12-%31,25
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Ana Ortaklık Payları-86.910-2.289448.417-78.603-114.068-%45,12-%31,25
Pay Başına Kazanç (Zarar)

Bilanço

IHGZT çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri39.12830.54839.79144.32026.383-%40,47-%32,57
Finansal Yatırımlar200.666197.364197.864197.6432.452-%98,76-%98,78
Ticari Alacaklar729.120816.675851.773797.4861.025.498+%28,59+%40,65
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar55.19363.42071.50977.57880.613+%3,91+%46,06
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar673.927753.255780.265719.908944.884+%31,25+%40,21
Diğer Alacaklar291.207357.889526.739605.928622.063+%2,66+%113,62
İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar277.769349.883521.578601.805615.231+%2,23+%121,49
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar13.4378.0075.1624.1236.832+%65,70-%49,16
Stoklar206.179344.362197.969214.993229.733+%6,86+%11,42
Peşin Ödenmiş Giderler26.41220.64629.88814.83426.972+%81,83+%2,12
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar5951.0601.48032815.591+%4.650,67+%2.518,96
Diğer Dönen Varlıklar11.1794.103113.6932.897-%21,56-%74,09
Ara Toplam1.504.4861.772.6461.845.5151.879.2251.951.588+%3,85+%29,72
Toplam Dönen Varlıklar1.504.4861.772.6461.845.5151.879.2251.951.588+%3,85+%29,72
Duran Varlıklar
Diğer Alacaklar3.7483.2043.2693.1002.874-%7,30-%23,33
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar3.7483.2043.2693.1002.874-%7,30-%23,33
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar112.772109.916110.96397.84995.442-%2,46-%15,37
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller1.991.6181.991.6181.762.5431.762.5431.764.227+%0,10-%11,42
Maddi Duran Varlıklar822.357820.563836.721843.653847.262+%0,43+%3,03
Kullanım Hakkı Varlıkları192.508175.588176.598166.494156.389-%6,07-%18,76
Maddi Olmayan Duran Varlıklar895.586895.810923.030921.943921.182-%0,08+%2,86
Peşin Ödenmiş Giderler26.55900Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Duran Varlıklar392.084392.084151.20800Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Toplam Duran Varlıklar4.437.2324.388.7813.964.3313.795.5813.787.376-%0,22-%14,65
Toplam Varlıklar5.941.7186.161.4275.809.8465.674.8065.738.964+%1,13-%3,41
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar31.49330.81110.82910.70910.889+%1,69-%65,42
Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli KısımlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok34.724Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Borçlar108.666126.47677.313109.712121.492+%10,74+%11,80
İlişkili Taraflara Ticari Borçlar14.11438.0897.55514.46712.011-%16,98-%14,90
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar94.55288.38769.75895.245109.481+%14,95+%15,79
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar43.25040.56738.94365.03941.999-%35,42-%2,89
Diğer Borçlar130.116129.73440.03312.54621.458+%71,04-%83,51
İlişkili Taraflara Diğer Borçlar129.903129.68739.94712.43721.240+%70,78-%83,65
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar2144786108218+%100,94+%1,94
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)462.426669.31711.0758.09118.780+%132,12-%95,94
Dönem Karı Vergi YükümlülüğüBu dönem için değer yok11.35640.96600Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kısa Vadeli Karşılıklar38.49036.37737.04346.99744.528-%5,25+%15,69
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar34.90032.81733.63543.61841.082-%5,81+%17,71
Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar3.5913.5603.4083.3793.446+%1,98-%4,04
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler10.95811.828111.11032.71513.679-%58,19+%24,83
Ara Toplam825.4001.056.466367.311285.808307.549+%7,61-%62,74
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler825.4001.056.466367.311285.808307.549+%7,61-%62,74
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar121.370104.599111.87598.642247.784+%151,20+%104,16
Uzun Vadeli Karşılıklar39.76238.91954.19947.56050.885+%6,99+%27,97
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar39.76238.91954.19947.56050.885+%6,99+%27,97
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü572.899580.650446.582479.134494.750+%3,26-%13,64
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler734.031724.169612.656625.335793.420+%26,88+%8,09
Toplam Yükümlülükler1.559.4311.780.634979.967911.1431.100.969+%20,83-%29,40
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar4.382.2874.380.7934.829.8794.763.6634.637.995-%2,64+%5,84
Ödenmiş Sermaye1.056.872983.097942.068856.113800.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları003.876.7743.962.7304.018.842+%1,42Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Geri Alınmış Paylar (-)000Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Paylara İlişkin Primler (İskontolar)32121212+%0,00+%355,87
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)110.829111.625112.294124.680113.081-%9,30+%2,03
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)115.149115.477116.607127.048118.117-%7,03+%2,58
Maddi Duran Varlık Yeniden Değerleme Artışları (Azalışları)149.350149.350159.437159.437159.437-%0,00+%6,75
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-34.201-33.873-42.831-32.389-41.321-%27,57-%20,82
Özkaynak Yöntemi ile Değerlenen Yatırımların Diğer Kapsamlı Gelirinden Kar veya Zararda Sınıflandırılmayacak Paylar-4.320-3.852-4.312-2.368-5.036-%112,70-%16,58
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler11110350550523.786+%4.606,61+%21.360
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları3.388.2113.461.994-374.162-101.774-125.055-%22,88Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Net Dönem Karı veya Zararı-173.739-176.029272.388-78.603-192.670-%145,12-%10,90
Toplam Özkaynaklar4.382.2874.380.7934.829.8794.763.6634.637.995-%2,64+%5,84
Toplam Kaynaklar5.941.7186.161.4275.809.8465.674.8065.738.964+%1,13-%3,41

Nakit akış tablosu

IHGZT çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları23.895-15.842-23.72352.733-428.756Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Karı (Zararı)-86.910-2.289448.417-78.603-114.068-%45,12-%31,25
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler26.50442.71070.123130.8826.350-%95,15-%76,04
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler32.01537.223-8.45128.04028.363+%1,15-%11,41
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili Düzeltmeler-3.669-655-9.26024.40021.846-%10,47Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler4.9894.86812.5108.60727.071+%214,52+%442,57
Stok Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler-8.659-5.5245.46115.793-5.225Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%39,65
Diğer Maddi Olmayan Duran Varlık Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-27.231Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler-7.572-7.510-6.4722.088-10.423Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%37,65
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler-7.706-7.479-6.3202.117-10.489Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%36,11
Dava ve/veya Ceza Karşılıkları (İptali) ile İlgili Düzeltmeler134-30-152-2967Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%50,30
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler-7.242-10.635-10.588-34.972-10.487+%70,01-%44,81
Faiz Gelirleri ile İlgili Düzeltmeler-52.494-56.507-66.743-73.124-41.834+%42,79+%20,31
Faiz Giderleri ile İlgili Düzeltmeler45.25345.87156.15538.15231.347-%17,84-%30,73
Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) İle İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok216.744Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok216.744Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Dağıtılmamış Karları ile İlgili Düzeltmeler3.0383.324-1.50815.059-262Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İştiraklerin Dağıtılmamış Karları İle İlgili Düzeltmeler3.0383.324-1.50815.059-262Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler6.1047.642-133.41131.65416.011-%49,42+%162,31
Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) İle İlgili Düzeltmeler526.9435.84632-250Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili Düzeltmeler526.9433.20732-250Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili Düzeltmeler002.639Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kar (Zarar) Mutabakatı İle İlgili Diğer Düzeltmeler3.7786.37917.22464.581-38.449Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler93.492-52.570-539.81446.273-302.764Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansal Yatırımlardaki Azalış (Artış)-2.6663.303-500221Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-75.126-92.423-47.60945.680-255.082Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%239,54
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)-2.735-8.226-8.089-6.069-3.035+%49,99-%10,97
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)-72.391-84.197-39.52051.749-252.047Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%248,17
Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-34.884-66.138-168.915-79.020-15.909+%79,87+%54,39
İlişkili Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-25.087-72.114-171.695-80.227-13.427+%83,26+%46,48
İlişkili Olmayan Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-9.7975.9752.7801.207-2.483Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%74,66
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler66.541-132.659140.932-32.817-9.515+%71,01Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderlerdeki Azalış (Artış)-8.6345.766-9.24211.996-12.138Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%40,58
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-10.21617.810-49.16332.39911.780-%63,64Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)-1.38823.974-30.5346.912-2.456Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%76,98
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)-8.829-6.165-18.62925.48714.236-%44,14Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)-18.628-2.683-1.62426.097-23.040Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%23,69
Faaliyetler ile İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler90.172-382-89.702-27.4878.912Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%90,12
İlişkili Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)90.569-216-89.740-27.5108.803Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%90,28
İlişkili Olmayan Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)-396-1663923109+%384,67Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Gelirlerdeki (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar) Artış (Azalış)79.823206.891-658.242-57110.689Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%86,61
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler7.1097.946344.25069.775-18.240Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)5.0157.076244.968150.583796-%99,47-%84,13
Faaliyetlerle İlgili Diğer Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)2.09387099.282-80.808-19.036+%76,44Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları33.086-12.150-21.27498.553-410.482Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar Kapsamında Yapılan Ödemeler-8.809-3.228-2.028-6.006-3.011+%49,87+%65,82
Vergi İadeleri (Ödemeleri)-382-465-420-39.813-15.263+%61,66-%3.893,47
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları-12.5809.120-1.681-23.812172.880Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Başka İşletmelerin veya Fonların Paylarının veya Borçlanma Araçlarının Satılması Sonucu Elde Edilen Nakit GirişleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok195.412Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Başka İşletmelerin veya Fonların Paylarının veya Borçlanma Araçlarının Edinimi İçin Yapılan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri07.5617.10333695+%2.009,03Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri07.5617.10333695+%2.009,03Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-12.580-25.000-18.584-23.845-21.542+%9,66-%71,24
Maddi Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-9.609-23.266-17.067-23.450-20.886+%10,94-%117,35
Maddi Olmayan Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-2.971-1.734-1.516-394-657-%66,50+%77,90
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Satımından Kaynaklanan Nakit Girişleri009.800Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Verilen Nakit Avans ve BorçlarBu dönem için değer yok26.5590Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Alımından Kaynaklanan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-1.685Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları1.1944.00328.78432.766213.604+%551,91+%17.797
İşletmenin Kendi Paylarını ve Diğer Özkaynağa Dayalı Araçlarını Almasıyla İlgili Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletmenin Kendi Paylarını Almasından Kaynaklanan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletmenin Kendi Paylarını ve Diğer Özkaynağa Dayalı Araçlarını Satmasından Kaynaklanan Nakit Girişleri3.18400Bu dönem için değer yok0Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Geri Alınan Payların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri3.18400Bu dönem için değer yok0Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit GirişleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok193.184Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-1.35203.71600Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%100,00
Kira Sözleşmelerinden Kaynaklanan Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-15.546-13.093-9.288-11.980-11.082+%7,50+%28,72
Ödenen Faiz-37.585-39.411-32.386-28.378-10.332+%63,59+%72,51
Alınan Faiz52.49356.50766.74373.12441.834-%42,79-%20,31
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)12.508-2.7193.38161.687-42.271Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)12.508-2.7193.38161.687-42.271Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri00039.6200-%100,00Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon EtkisiBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-57.26624.348Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri12.508-2.7193.38144.041-17.924Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.