İçeriğe atla

IHYAY çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

İhlas Yayın Holding A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

IHYAY çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat960.5901.021.9681.058.031910.458923.614+%1,44-%3,85
Satışların Maliyeti-895.895-843.607-917.383-841.520-819.041+%2,67+%8,58
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)64.695178.361140.64868.938104.572+%51,69+%61,64
Brüt Kar (Zarar)64.695178.361140.64868.938104.572+%51,69+%61,64
Genel Yönetim Giderleri-162.054-146.462-150.670-184.727-166.309+%9,97-%2,63
Pazarlama Giderleri-99.879-87.822-80.942-97.630-88.166+%9,69+%11,73
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler24.29417.15754.63143.76730.727-%29,79+%26,48
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler-30.526-21.694-125.076-21.652-26.203-%21,02+%14,16
Esas Faaliyet Karı (Zararı)-203.470-60.459-161.410-191.304-145.378+%24,01+%28,55
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler604512521.69635.76764.250+%79,63+%10.533
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler-53-6.942-201.243-32-73.516-%228.245-%139.733
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Karlarından (Zararlarından) Paylar000Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)-202.918-66.890159.044-155.569-154.644+%0,59+%23,79
Finansman Gelirleri11.8684.440704.04017.474+%332,51+%47,24
Finansman Giderleri-23.869-32.471-52.158-31.448-53.116-%68,90-%122,53
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)13.353-82.168194.921-44.42724.298Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%81,97
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)-201.567-177.088301.877-227.404-165.988+%27,01+%17,65
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri-3.659-23.929127.676-23.376-17.695+%24,30-%383,64
Dönem Vergi (Gideri) Geliri0-11.356-29.610Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri-3.659-12.573157.285-23.376-17.695+%24,30-%383,64
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)-205.226-201.017429.552-250.779-183.684+%26,75+%10,50
Dönem Karı (Zararı)-205.226-201.017429.552-250.779-183.684+%26,75+%10,50
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Kontrol Gücü Olmayan Paylar-67.234-10.976327.352-86.048-74.960+%12,89-%11,49
Ana Ortaklık Payları-137.992-190.041102.200-164.731-108.723+%34,00+%21,21
Pay Başına Kazanç (Zarar)

Bilanço

IHYAY çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri61.14759.68172.113129.36356.494-%56,33-%7,61
Finansal Yatırımlar203.104212.017250.274199.2533.952-%98,02-%98,05
Ticari Alacaklar934.2851.001.2141.013.3731.007.3731.156.957+%14,85+%23,83
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar79.15386.23091.875112.022131.774+%17,63+%66,48
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar855.132914.984921.498895.3511.025.183+%14,50+%19,89
Diğer Alacaklar39.79114.03087.56868.066116.562+%71,25+%192,93
İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar22.5522.81179.62561.041105.883+%73,46+%369,51
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar17.24011.2197.9437.02510.679+%52,01-%38,06
Stoklar206.313344.362197.969214.993229.733+%6,86+%11,35
Peşin Ödenmiş Giderler58.50345.20662.16239.19547.675+%21,64-%18,51
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar1.1611.8252.4671.43616.508+%1.049,47+%1.322,11
Diğer Dönen Varlıklar53.06951.63554.54965.79566.291+%0,75+%24,91
Ara Toplam1.557.3741.729.9691.740.4741.725.4741.694.172-%1,81+%8,78
Toplam Dönen Varlıklar1.557.3741.729.9691.740.4741.725.4741.694.172-%1,81+%8,78
Duran Varlıklar
Finansal Yatırımlar16.05016.05019.61419.61419.614-%0,00+%22,21
Diğer Alacaklar6.7456.0006.0505.6595.484-%3,10-%18,70
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar6.7456.0006.0505.6595.484-%3,10-%18,70
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller1.753.9731.753.9731.498.9241.498.9241.500.609+%0,11-%14,45
Maddi Duran Varlıklar1.322.8081.308.0621.345.6221.336.6531.331.288-%0,40+%0,64
Kullanım Hakkı Varlıkları315.526291.010311.318292.243273.236-%6,50-%13,40
Maddi Olmayan Duran Varlıklar911.818910.216936.123933.094930.692-%0,26+%2,07
Diğer Maddi Olmayan Duran VarlıklarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok936.123Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderler41.97615.3873.2575.6365.692+%0,99-%86,44
Ertelenmiş Vergi Varlığı1.143.2711.138.7361.016.0011.031.2261.040.768+%0,93-%8,97
Diğer Duran Varlıklar392.084392.084151.20800Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Toplam Duran Varlıklar5.904.2505.831.5185.288.1165.123.0505.107.383-%0,31-%13,50
Toplam Varlıklar7.461.6247.561.4867.028.5906.848.5246.801.555-%0,69-%8,85
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar45.87944.51417.63916.96017.013+%0,31-%62,92
Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli KısımlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok34.724Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Borçlar266.874252.047184.803204.046217.134+%6,41-%18,64
İlişkili Taraflara Ticari Borçlar60.03650.57228.66831.65627.671-%12,59-%53,91
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar206.838201.474156.134172.390189.463+%9,90-%8,40
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar100.26092.18383.609149.54490.272-%39,63-%9,96
Diğer Borçlar145.922208.977217.743238.529255.645+%7,18+%75,19
İlişkili Taraflara Diğer Borçlar145.038208.706216.985237.896254.886+%7,14+%75,74
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar884271758634759+%19,82-%14,06
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)478.335681.99521.92031.65342.429+%34,04-%91,13
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü011.35640.96600Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kısa Vadeli Karşılıklar113.297102.507107.306136.508131.622-%3,58+%16,17
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar101.19391.02893.747123.037118.569-%3,63+%17,17
Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar12.10411.47913.55913.47113.053-%3,10+%7,84
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler59.25760.615145.90572.32458.939-%18,51-%0,54
Ara Toplam1.209.8241.454.193819.891849.565847.779-%0,21-%29,93
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler1.209.8241.454.193819.891849.565847.779-%0,21-%29,93
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar191.394165.793193.911171.667314.471+%83,19+%64,30
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)2.47289Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Uzun Vadeli Karşılıklar82.13177.92795.75892.265107.845+%16,89+%31,31
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar80.15975.97093.28390.282105.527+%16,89+%31,65
Diğer Uzun Vadeli Karşılıklar1.9721.9582.4761.9832.318+%16,85+%17,51
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü1.692.8111.700.7031.415.9171.457.0761.477.029+%1,37-%12,75
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler1.968.8091.944.5131.705.5871.721.0081.899.344+%10,36-%3,53
Toplam Yükümlülükler3.178.6333.398.7062.525.4782.570.5732.747.123+%6,87-%13,58
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar819.878708.164836.998685.154550.242-%19,69-%32,89
Ödenmiş Sermaye594.491552.992529.913481.563450.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları002.297.1942.345.5442.377.107+%1,35Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Paylara İlişkin Primler (İskontolar)21.83520.31199.55799.55799.557+%0,00+%355,95
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)68.08069.15858.48371.37045.181-%36,69-%33,64
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)68.08069.15858.48371.37045.181-%36,69-%33,64
Maddi Duran Varlık Yeniden Değerleme Artışları (Azalışları)105.758105.758101.276101.276101.276-%0,00-%4,24
Diğer Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-42.793Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-37.677-36.600Bu dönem için değer yok-29.906-56.094-%87,57-%48,88
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler4.4604.3818.1698.16915.366+%88,10+%244,55
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları443.443563.794-1.756.047-2.156.318-2.163.515-%0,33Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Net Dönem Karı veya Zararı-312.430-502.471-400.271-164.731-273.454-%66,00+%12,48
Kontrol Gücü Olmayan Paylar3.463.1133.454.6163.666.1143.592.7973.504.190-%2,47+%1,19
Toplam Özkaynaklar4.282.9914.162.7804.503.1124.277.9524.054.432-%5,22-%5,34
Toplam Kaynaklar7.461.6247.561.4867.028.5906.848.5246.801.555-%0,69-%8,85

Nakit akış tablosu

IHYAY çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları-44.46341.982185.820140.339-619.253Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%1.292,73
Dönem Karı (Zararı)-205.226-201.017429.552-250.779-183.684+%26,75+%10,50
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler20.603181.622169.566191.605127.755-%33,32+%520,09
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler64.41169.1727.09961.96560.301-%2,68-%6,38
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili Düzeltmeler7.8323.211-7.97712.85640.639+%216,10+%418,90
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler5.4094.30817.18612.06230.332+%151,47+%460,78
Stok Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler2.423-1.097-7979510.307+%1.197,18+%325,40
Maddi Duran Varlık Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok2.147Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Maddi Olmayan Duran Varlık Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-27.231Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler13.1656.48621.34352.96917.929-%66,15+%36,18
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler11.8216.19118.15652.06716.988-%67,37+%43,70
Dava ve/veya Ceza Karşılıkları (İptali) ile İlgili Düzeltmeler1.3442943.187902941+%4,30-%29,98
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler9.93028.05052.54127.21835.957+%32,11+%262,10
Faiz Gelirleri ile İlgili Düzeltmeler-6.137-4.415-4.099-3.453-16.428-%375,76-%167,70
Faiz Giderleri ile İlgili Düzeltmeler16.06732.46456.64030.67152.384+%70,80+%226,05
Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) İle İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok182.582Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok182.582Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Dağıtılmamış Karları ile İlgili Düzeltmeler000Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler3.65923.929-127.67623.37617.695-%24,30+%383,64
Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) İle İlgili Düzeltmeler536.7184.430-360-242+%32,84Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili Düzeltmeler536.7181.791-360-242+%32,84Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok2.639Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kar (Zarar) Mutabakatı İle İlgili Diğer Düzeltmeler-78.44744.05737.22413.581-44.524Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%43,24
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler157.48966.287-404.150250.806-555.496Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansal Yatırımlardaki Azalış (Artış)3.571-8.913-38.25751.021Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-36.968-71.237-29.345-6.062-179.916-%2.868,01-%386,68
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)5.480-7.077-5.645-20.147-19.752+%1,96Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)-42.448-64.160-23.70014.085-160.164Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%277,31
Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler40.98426.507-73.58819.892-48.320Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)49.94319.741-76.81418.584-44.841Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-8.9596.7663.2261.308-3.478Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%61,18
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler55.468-136.952146.472-17.819-25.048-%40,57Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderlerdeki Azalış (Artış)-3.50613.327-4.82612.947-203.948Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%5.717,81
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-231-14.827-67.24419.24313.088-%31,99Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)-979-9.464-21.9042.988-3.985Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%306,88
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)749-5.363-45.34016.25517.074+%5,03+%2.179,77
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)-38.657-8.077-8.57465.934-59.271Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%53,33
Faaliyetler ile İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler60.42163.0558.76720.78617.116-%17,66-%71,67
İlişkili Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)60.60663.6688.27920.91116.990-%18,75-%71,97
İlişkili Olmayan Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)-185-613488-125126Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Gelirlerdeki (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar) Artış (Azalış)78.993201.277-660.16412.14710.776-%11,28-%86,36
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-2.5872.128322.61172.717-28.953Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%1.019,17
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)-4.713770237.320148.634-15.568Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%230,32
Faaliyetlerle İlgili Diğer Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)2.1261.35885.291-75.917-13.386+%82,37Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları-27.13346.892194.969191.632-611.425Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%2.153,40
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar Kapsamında Yapılan Ödemeler-17.330-4.910-9.149-10.327-7.828+%24,20+%54,83
Vergi İadeleri (Ödemeleri)000-40.9660Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%44,99
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları-45.3471.287-4.092-30.411406.815Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Bağlı Ortaklıkların Kontrolünün Elde Edilmesine Yönelik Alışlara İlişkin Nakit Çıkışları-1.32192Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Bağlı Ortaklıklarda İlave Pay Alımlarına ilişkin Nakit Çıkışları-16.4281.147Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İştiraklerin ve/veya İş Ortaklıklarının Pay Satışı veya Sermaye Azaltımı Sebebiyle Oluşan Nakit Girişleri-6.341443Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İştiraklar ve/veya İş Ortaklıkları Pay Alımı veya Sermaye Artırımı Sebebiyle Oluşan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Başka İşletmelerin veya Fonların Paylarının veya Borçlanma Araçlarının Edinimi İçin Yapılan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-10.286Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Başka İşletmelerin veya Fonların Paylarının veya Borçlanma Araçlarının Satılması Sonucu Elde Edilen Nakit GirişleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok246.322Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri4587.6619.095783695-%11,24+%51,97
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri4587.6619.095783695-%11,24+%51,97
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-28.437-34.614-35.110-31.194-33.930-%8,77-%19,32
Maddi Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-18.167-32.727-32.926-30.800-33.273-%8,03-%83,15
Maddi Olmayan Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-10.270-1.888-2.183-394-657-%66,50+%93,61
Verilen Nakit Avans ve Borçlardan Geri ÖdemelerBu dönem için değer yok26.559Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Satımından Kaynaklanan Nakit GirişleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok9.800Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Verilen Nakit Avans ve BorçlarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok26.559Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Verilen Diğer Nakit Avans ve BorçlarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok26.559Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Alımından Kaynaklanan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-1.685Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Nakit Girişleri (Çıkışları)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0195.412Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları35.201-44.648-147.216-47.775149.767Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%325,47
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit Girişleri32.629-26.966-63.718-20.557185.723Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%469,20
Ödenen Faiz-3.565-22.097-90.479-30.671-52.384-%70,80-%1.369,57
Alınan Faiz6.1374.4154.0993.45316.428+%375,76+%167,70
Diğer Nakit Girişleri (Çıkışları)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok2.882Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)-54.610-1.37934.51262.153-62.672Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,76
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)-54.610-1.37934.51262.153-62.672Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%14,76
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri00071.8940Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon EtkisiBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-21.932-4.998-10.209-%104,25Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri-54.610-1.37912.580129.048-72.880Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%33,46

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.