İçeriğe atla

KLKIM çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

KLKIM çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat3.146.3713.434.4283.536.7672.282.6532.973.286+%30,26-%5,50
Satışların Maliyeti-1.881.957-2.030.249-1.971.077-1.405.276-1.751.929-%24,67+%6,91
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)1.264.4141.404.1791.565.690877.3761.221.357+%39,21-%3,41
Brüt Kar (Zarar)1.264.4141.404.1791.565.690877.3761.221.357+%39,21-%3,41
Genel Yönetim Giderleri-209.646-207.532-228.293-276.351-274.688+%0,60-%31,02
Pazarlama Giderleri-398.501-419.754-477.774-333.369-386.381-%15,90+%3,04
Araştırma ve Geliştirme Giderleri-21.685-18.365-21.508-18.002-14.702+%18,33+%32,20
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler141.486124.91868.94292.09397.857+%6,26-%30,84
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler-157.296-217.245-110.483-105.142-145.167-%38,07+%7,71
Esas Faaliyet Karı (Zararı)618.772666.201796.575236.606498.276+%110,59-%19,47
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler0-2.74951.6829.4667.141-%24,56Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler-9.474-3.025-952-72-2.592-%3.488,34+%72,64
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)609.298660.427847.305245.999502.825+%104,40-%17,47
Finansman Gelirleri227.628239.327230.541180.200162.691-%9,72-%28,53
Finansman Giderleri-149.219-171.672-139.123-78.764-122.604-%55,66+%17,84
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)-160.111-228.153-145.191-284.641-246.054+%13,56-%53,68
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)527.596499.929793.53362.794296.857+%372,75-%43,73
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri-72.837-176.958-361.991-55.998-174.387-%211,42-%139,42
Dönem Vergi (Gideri) Geliri-115.309-176.841-185.224-103.328-152.774-%47,85-%32,49
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri42.472-116-176.76747.330-21.613Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)454.759322.972431.5426.796122.470+%1.702,03-%73,07
Dönem Karı (Zararı)454.759322.972431.5426.796122.470+%1.702,03-%73,07
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Kontrol Gücü Olmayan Paylar25.50020.67919.725-8.30733.883Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%32,87
Ana Ortaklık Payları429.258302.292411.81715.10388.588+%486,54-%79,36

Bilanço

KLKIM çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri2.230.1742.854.4783.043.7712.000.2211.654.864-%17,27-%25,80
Finansal Yatırımlar99.72468.992162.327171.763167.424-%2,53+%67,89
Ticari Alacaklar2.617.2052.700.9462.351.4282.517.7202.955.995+%17,41+%12,94
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar13.88614.50521.83112.42311.326-%8,83-%18,44
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar2.603.3182.686.4412.329.5972.505.2972.944.668+%17,54+%13,11
Diğer Alacaklar7571.7571.8151.6711.582-%5,30+%109,02
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar7571.7571.8151.6711.582-%5,30+%109,02
Stoklar835.772822.020895.5521.088.0561.054.146-%3,12+%26,13
Peşin Ödenmiş Giderler73.73958.80063.002134.60968.254-%49,29-%7,44
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar53.63482.456118.552143.2560-%100,00-%100,00
Diğer Dönen Varlıklar116.56748.849133.804166.969125.495-%24,84+%7,66
Ara Toplam6.027.5726.638.2976.770.2516.224.2656.027.760-%3,16+%0,00
Toplam Dönen Varlıklar6.027.5726.638.2976.770.2516.224.2656.027.760-%3,16+%0,00
Duran Varlıklar
Diğer Alacaklar6.6137.8528.0077.6207.523-%1,26+%13,77
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar6.6137.8528.0077.6207.523-%1,26+%13,77
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller381.673351.377420.932382.526390.474+%2,08+%2,31
Maddi Duran Varlıklar3.383.1043.407.2713.562.8853.548.0653.508.818-%1,11+%3,72
Kullanım Hakkı Varlıkları223.803198.537203.322182.904183.948+%0,57-%17,81
Maddi Olmayan Duran Varlıklar454.691454.562437.875427.091417.079-%2,34-%8,27
Şerefiye100.033100.033100.033100.033100.033+%0,00+%0,00
Diğer Maddi Olmayan Duran Varlıklar354.658354.529337.842327.058317.047-%3,06-%10,61
Peşin Ödenmiş Giderler221.374214.250221.193219.467226.950+%3,41+%2,52
Toplam Duran Varlıklar4.671.2584.633.8484.854.2144.767.6734.734.793-%0,69+%1,36
Toplam Varlıklar10.698.82911.272.14511.624.46410.991.93810.762.553-%2,09+%0,60
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar431.407547.454342.270328.713376.186+%14,44-%12,80
İlişkili Olmayan Taraflardan Kısa Vadeli Borçlanmalar431.407Bu dönem için değer yok342.270Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Banka Kredileri374.909Bu dönem için değer yok288.240Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kiralama İşlemlerinden Borçlar56.498Bu dönem için değer yok54.030Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları000Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli KısımlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Kısa Vadeli BorçlanmalarBu dönem için değer yok547.454Bu dönem için değer yok328.713376.186+%14,44Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Banka KredileriBu dönem için değer yok494.117Bu dönem için değer yok251.588306.311+%21,75Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kiralama İşlemlerinden BorçlarBu dönem için değer yok53.073Bu dönem için değer yok77.12669.875-%9,40Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Kısa Vadeli BorçlanmalarBu dönem için değer yok264Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Borçlar1.808.7781.812.2632.010.7731.423.0661.554.636+%9,25-%14,05
İlişkili Taraflara Ticari Borçlar39.59437.64640.64253.34842.045-%21,19+%6,19
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar1.769.1841.774.6171.970.1311.369.7191.512.591+%10,43-%14,50
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar33.94437.38837.635109.22149.754-%54,45+%46,58
Diğer Borçlar2272111981761.193+%577,66+%426,33
İlişkili Taraflara Diğer Borçlar157146136120220+%83,24+%39,63
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar69646256973+%1.635,29+%1.305,66
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)332.095380.568320.472411.799237.559-%42,31-%28,47
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü115.929149.972184.126257.566129.726-%49,63+%11,90
Kısa Vadeli Karşılıklar252.849307.162173.72648.46160.530+%24,90-%76,06
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar112.843140.906163.86739.36742.208+%7,22-%62,60
Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar140.006166.2569.8599.09518.323+%101,47-%86,91
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler37.00063.77985.79281.210142.799+%75,84+%285,94
Ara Toplam3.012.2293.298.7973.154.9922.660.2132.552.382-%4,05-%15,27
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler3.012.2293.298.7973.154.9922.660.2132.552.382-%4,05-%15,27
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar102.55086.75593.07644.55761.396+%37,79-%40,13
İlişkili Olmayan Taraflardan Uzun Vadeli Borçlanmalar102.550Bu dönem için değer yok93.07644.557Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kiralama İşlemlerinden Borçlar102.550Bu dönem için değer yok93.07644.557Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Uzun Vadeli BorçlanmalarBu dönem için değer yok86.755Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok61.396Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kiralama İşlemlerinden BorçlarBu dönem için değer yok86.755Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok61.396Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Uzun Vadeli Karşılıklar85.72687.60786.51985.70891.508+%6,77+%6,75
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar85.72687.60786.51985.70891.508+%6,77+%6,75
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü16.23416.287190.163142.833183.741+%28,64+%1.031,82
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler204.510190.650369.758273.097336.646+%23,27+%64,61
Toplam Yükümlülükler3.216.7393.489.4473.524.7492.933.3102.889.028-%1,51-%10,19
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar7.073.3987.362.8417.660.1347.627.3547.408.368-%2,87+%4,74
Ödenmiş Sermaye607.702565.281541.689492.265460.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları2.548.0142.590.4342.614.0262.663.4502.695.716+%1,21+%5,80
Geri Alınmış Paylar (-)-45.389-45.389-45.389-45.389-45.389-%0,00-%0,00
Paylara İlişkin Primler (İskontolar)1.520.5491.520.5491.520.5491.520.5481.520.549+%0,00+%0,00
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)-151.913-151.702-147.550-147.550-171.672-%16,35-%13,01
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-151.913-151.702-147.550-147.550-171.672-%16,35-%13,01
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-151.913-151.702-147.550-147.550-171.672-%16,35-%13,01
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)-387.600-400.661-519.337-567.219-547.713+%3,44-%41,31
Yabancı Para Çevrim Farkları-387.600-400.661-519.337-567.219-547.713+%3,44-%41,31
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler1.446.6111.446.6111.446.6111.446.6112.459.890+%70,05+%70,05
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları911.047911.047911.0472.249.535933.296-%58,51+%2,44
Net Dönem Karı veya Zararı624.378926.6711.338.48715.103103.691+%586,54-%83,39
Kontrol Gücü Olmayan Paylar408.692419.857439.581431.274465.157+%7,86+%13,82
Toplam Özkaynaklar7.482.0907.782.6988.099.7158.058.6287.873.525-%2,30+%5,23
Toplam Kaynaklar10.698.82911.272.14511.624.46410.991.93810.762.553-%2,09+%0,60

Nakit akış tablosu

KLKIM çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları223.148817.111909.332-708.579-35.085+%95,05Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Karı (Zararı)454.759322.972431.5426.796122.470+%1.702,03-%73,07
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler252.9141.029.550-194.242486.420285.461-%41,31+%12,87
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler103.310103.624103.025Bu dönem için değer yok207.586Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%100,93
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili Düzeltmeler-6.11515.706-5.441117.234-83.296Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%1.262,12
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yok33.478Bu dönem için değer yok103.387Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Finansal Varlıklar veya Yatırımlar Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler10.765Bu dönem için değer yok28.82310.73614.421+%34,32+%33,97
Stok Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler1.498-7.008-9483.1105.669+%82,25+%278,46
Maddi Duran Varlık Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok163Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler69.24088.119-163.77223.272-4.541Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler43.21447.42418.24314.9423.742-%74,96-%91,34
Diğer Karşılıklar (İptalleri) ile İlgili Düzeltmeler26.02640.696-182.0158.330-8.283Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler-37.54727.790-41.477-60.12140.296Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faiz Gelirleri ile İlgili Düzeltmeler-195.826-218.814-210.468-155.376-128.526+%17,28+%34,37
Faiz Giderleri ile İlgili Düzeltmeler128.483157.405128.98964.366107.365+%66,81-%16,44
Vadeli Alımlardan Kaynaklanan Ertelenmiş Finansman GideriBu dönem için değer yok178.619Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vadeli Satışlardan Kaynaklanan Kazanılmamış Finansman Geliri29.796Bu dönem için değer yok218.62130.88961.457+%98,96+%106,26
Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) İle İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yok5.373Bu dönem için değer yok-9.436Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansal Varlıkların Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yok5.373Bu dönem için değer yok-9.436Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler72.837176.958361.99155.998174.387+%211,42+%139,42
Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) İle İlgili Düzeltmeler-2.7422.722-48.043421.635+%3.772,01Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili Düzeltmeler-2.742Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkullerin Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-48.063Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlıkların Elden Çıkarılmasından Kaynaklanan Kayıplar (Kazançlar) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yok-20Bu dönem için değer yok421.635+%3.772,01Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Parasal Pozisyon Kazanç ve Kayıplarıyla İlgili Düzeltmeler53.930609.258-395.152359.431-60.041Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler-538.194-413.1601.213.551-889.805-459.976+%48,31+%14,53
Finansal Yatırımlardaki Azalış (Artış)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-60.241-15.36810.271Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-416.288-282.897870.870-382.039-232.014+%39,27+%44,27
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-382.039-232.014+%39,27Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler-132.001-27.822100.743-304.358136.985Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler298.16580.550-170.845-455.240-93.244+%79,52Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)-46.181Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-455.240-93.244+%79,52Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-256.322-356.233473.025267.200-281.974Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%10,01
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)-14.84938.024145.99921.007-22.990Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%54,82
Faaliyetlerle İlgili Diğer Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)-241.473-394.256327.026246.193-258.985Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%7,25
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları169.479939.3621.450.851-396.589-52.045+%86,88Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar Kapsamında Yapılan ÖdemelerBu dönem için değer yok-122.251-13.092-119.9996.815Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi İadeleri (Ödemeleri)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-528.427-191.99110.145Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları331.807-18.901-771.058-154.78235.893Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%89,18
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri2.742-2.7222.7064213.468+%31.803+%391,20
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit GirişleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok13.510Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-142.845-188.929-229.988-58.996-73.403-%24,42+%48,61
Verilen Nakit Avans ve Borçlar11.365-4.078Bu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alınan Faiz432.753218.814Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Verilen Diğer Nakit Avans ve BorçlarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Nakit Girişleri (Çıkışları)27.793-41.986Bu dönem için değer yok-95.828Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları-364.91097.452282.15295.339-271.191Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%25,68
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit Girişleri232.010141.203204.581Bu dönem için değer yok117.234Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%49,47
Kredilerden Nakit Girişleri232.010Bu dönem için değer yok577.794Bu dönem için değer yok117.234Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%49,47
Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-44.1589.798-445.022-21.895-58.922-%169,11-%33,43
Kredi Geri Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-44.1589.798-445.022-21.895Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kira Sözleşmelerinden Kaynaklanan Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-25.972-27.969-28.989-36.067-32.242+%10,61-%24,14
Ödenen Temettüler-271.940-9.5150Bu dönem için değer yok-302.960Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%11,41
Ödenen Faiz-17.923-16.066-356.075-2.075-129.757-%6.152,94-%623,97
Alınan FaizBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok907.655155.376135.456-%12,82Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)190.046895.662420.425-768.022-270.382+%64,79Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Nakit ve Nakit Benzerleri Üzerindeki EtkisiBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-32.864Bu dönem için değer yok62.006Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)190.046895.662387.561-768.022-208.376+%72,87Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri0003.018.5221-%100,00Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon Etkisi-137.408-273.901-181.622-258.149-147.429+%42,89-%7,29
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri52.638621.761205.9391.992.351-355.805Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.