İçeriğe atla

VERUS çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

Verusa Holding A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

VERUS çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat210.599284.769138.737234.272235.618+%0,57+%11,88
Satışların Maliyeti-182.819-286.634-209.890-218.659-214.794+%1,77-%17,49
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)27.780-1.866-71.15315.61320.824+%33,38-%25,04
Brüt Kar (Zarar)27.780-1.866-71.15315.61320.824+%33,38-%25,04
Genel Yönetim Giderleri-42.004-53.715-39.549-40.383-36.008+%10,83+%14,27
Pazarlama Giderleri-42.034-4.9895.762-2.382-3.756-%57,68+%91,07
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler831.664592.740-327.93923.594176.686+%648,87-%78,76
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler581.438-14.144-106.702-549.328450.820Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%22,46
Esas Faaliyet Karı (Zararı)1.356.844518.027-539.582-552.886608.566Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%55,15
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler8.6282.942-242.7355.1474.064-%21,04-%52,89
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Karlarından (Zararlarından) Paylar-30.67016.576-74.85540.471-33.417Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%8,96
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)1.334.802537.546-857.172-507.268579.213Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%56,61
Finansman Gelirleri90110.52129.5438680-%100,00-%100,00
Finansman Giderleri-160.610-130.659-168.597-135.176-140.293-%3,79+%12,65
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)1.01474.452-307.39993.18356.865-%38,97+%5.509,69
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)1.176.107491.860-1.303.625-548.393495.786Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%57,85
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri-79.863-50.521-231.270-72.788-99.483-%36,67-%24,57
Dönem Vergi (Gideri) Geliri35.850-10.840-130.962-25.42023.125Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%35,50
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri-115.713-39.681-100.307-47.368-122.608-%158,84-%5,96
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)1.096.244441.339-1.534.895-621.181396.303Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%63,85
Dönem Karı (Zararı)1.096.244441.339-1.534.895-621.181396.303Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%63,85
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Kontrol Gücü Olmayan Paylar224.920143.383-334.534-147.17570.635Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%68,60
Ana Ortaklık Payları871.324297.956-1.200.361-474.005325.668Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%62,62
Pay Başına Kazanç (Zarar)

Bilanço

VERUS çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri51.74769.24344.58229.36477.462+%163,80+%49,70
Finansal Yatırımlar5.745.2056.453.4995.643.2044.926.3974.561.492-%7,41-%20,60
Ticari Alacaklar294.358327.222208.018190.278195.413+%2,70-%33,61
İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar32.51934.98038.74040.33741.609+%3,15+%27,95
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar261.840292.242169.279149.941153.804+%2,58-%41,26
Diğer Alacaklar70.670110.40889.295100.473130.493+%29,88+%84,65
İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar50.84588.03156.99064.97674.534+%14,71+%46,59
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar19.82522.37732.30535.49755.959+%57,64+%182,26
Stoklar128.298134.288133.982132.512139.145+%5,01+%8,45
Peşin Ödenmiş Giderler64.28514.76319.24234.81925.300-%27,34-%60,64
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar5.0448.15928.27639724.009+%5.950,61+%375,97
Diğer Dönen Varlıklar66.48571.653126.512163.391143.716-%12,04+%116,16
Ara Toplam6.426.0927.189.2356.293.1125.577.6305.297.032-%5,03-%17,57
Toplam Dönen Varlıklar6.426.0927.189.2356.293.1125.577.6305.297.032-%5,03-%17,57
Duran Varlıklar
Finansal Yatırımlar305.261305.261268.398268.403373.340+%39,10+%22,30
Diğer Alacaklar75773038.92035.36933.025-%6,63+%4.261,26
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar75773038.92035.36933.025-%6,63+%4.261,26
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar338.115355.105280.250320.726285.729-%10,91-%15,49
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller231.598231.598230.336230.340230.338-%0,00-%0,54
Maddi Duran Varlıklar2.398.7342.376.2892.086.6182.074.4612.054.777-%0,95-%14,34
Maddi Olmayan Duran Varlıklar1.2101.1902.2412.2822.069-%9,36+%70,92
Peşin Ödenmiş Giderler9553.9194.4741.544583-%62,24-%38,92
Ertelenmiş Vergi Varlığı384.575346.769243.620196.25675.493-%61,53-%80,37
Diğer Duran Varlıklar23.64821.77263.94457.63581.620+%41,62+%245,15
Toplam Duran Varlıklar3.684.8533.642.6333.218.7993.187.0153.136.974-%1,57-%14,87
Toplam Varlıklar10.110.94610.831.8689.511.9118.764.6468.434.005-%3,77-%16,59
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar803.6951.097.9231.063.760931.682320.476-%65,60-%60,12
Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları19.94351.583Bu dönem için değer yok29.44944.550+%51,27+%123,39
Ticari Borçlar103.580133.834117.786118.352107.128-%9,48+%3,43
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar103.580133.834117.786118.352107.128-%9,48+%3,43
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar5.0048.0367.65010.3637.370-%28,88+%47,30
Diğer Borçlar39836859.940265.666165.889-%37,56+%41.554
İlişkili Taraflara Diğer BorçlarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok59.589265.479165.735-%37,57Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar398368350187154-%17,89-%61,35
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü010.266141.21625.420658-%97,41Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kısa Vadeli Karşılıklar10.0849.38010.06311.91410.892-%8,58+%8,01
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar10.0849.38010.06311.91410.892-%8,58+%8,01
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler18.00010.529148.94265.83569.083+%4,93+%283,79
Ara Toplam960.7041.321.9201.549.3571.458.680726.045-%50,23-%24,43
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler960.7041.321.9201.549.3571.458.680726.045-%50,23-%24,43
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar144.484111.09287.08051.23032.900-%35,78-%77,23
Diğer Borçlar15214113500Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar15214113500Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Uzun Vadeli Karşılıklar19.21116.76016.06816.50116.352-%0,90-%14,88
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar19.21116.76016.06816.50116.352-%0,90-%14,88
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler163.847127.993103.28467.73149.252-%27,28-%69,94
Toplam Yükümlülükler1.124.5511.449.9131.652.6401.526.411775.297-%49,21-%31,06
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar6.444.0946.707.2375.513.0715.027.2795.371.394+%6,84-%16,65
Ödenmiş Sermaye92.47686.02182.43174.91070.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları1.062.6631.069.1181.072.7081.080.2511.085.153+%0,45+%2,12
Geri Alınmış Paylar (-)-1.178.831-1.178.831-1.178.831-1.178.853-1.178.845+%0,00-%0,00
Paylara İlişkin Primler (İskontolar)12.19212.19212.19212.19212.192-%0,00+%0,00
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)4.5314.53110.77910.77910.779-%0,00+%137,90
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)4.5314.53110.77910.77910.779-%0,00+%137,90
Maddi Olmayan Duran Varlık Yeniden Değerleme Artışları (Azalışları)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok15.475Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Maddi Duran Varlık Yeniden Değerleme Artışları (Azalışları)9.2279.227Bu dönem için değer yok15.47515.475-%0,00+%67,72
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-4.696-4.696-4.696-4.696-4.696+%0,00-%0,00
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler62.58762.58762.58762.58862.588-%0,00+%0,00
Diğer Yedekler614.768614.768614.768614.779614.775-%0,00+%0,00
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları5.198.6835.181.7745.181.7214.824.6384.824.607-%0,00-%7,20
Net Dönem Karı veya Zararı575.024855.076-345.285-474.005-129.856+%72,60Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kontrol Gücü Olmayan Paylar2.542.3012.674.7192.346.2002.210.9562.287.314+%3,45-%10,03
Toplam Özkaynaklar8.986.3949.381.9557.859.2707.238.2357.658.708+%5,81-%14,77
Toplam Kaynaklar10.110.94610.831.8689.511.9118.764.6468.434.005-%3,77-%16,59

Nakit akış tablosu

VERUS çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları-791.027-131.62716.319132.575-113.194Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%85,69
Dönem Karı (Zararı)1.109.567419.039-1.534.895-621.181420.523Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%62,10
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler-1.119.880-505.8771.482.101799.394-356.988Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%68,12
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler25.74623.93076.90827.28821.522-%21,13-%16,41
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok342.060Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok93.847Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Değer Düşüklükleri (İptalleri) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok248.213Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler4.598167-1.9426.343-1.293Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler4.598167-1.9426.343-1.293Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler158.962114.671138.952134.239134.916+%0,50-%15,13
Gerçekleşmemiş Yabancı Para Çevrim Farkları İle İlgili Düzeltmeler7.349-12.362-5074.614-4.614Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Gerçeğe Uygun Değer Kayıpları (Kazançları) İle İlgili Düzeltmeler-1.407.879-573.233430.852533.280-629.398Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%55,29
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Dağıtılmamış Karları ile İlgili Düzeltmeler31.281-16.98974.855-40.47134.995Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%11,88
İştiraklerin Dağıtılmamış Karları İle İlgili Düzeltmeler31.281-16.98974.855-40.47134.995Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%11,88
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler80.55248.646231.27072.78896.645+%32,78+%19,98
Parasal Pozisyon Kazanç ve Kayıplarıyla İlgili Düzeltmeler-20.489-90.708189.65261.314-9.761Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%52,36
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler-779.432-58.67040.874218.875-297.752Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%61,80
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler35.640-62.6373.317-1.240-17.525-%1.313,72Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler17.049-66.749-28.108103.096-157.735Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler-2.826-5.9903061.473-6.635Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%134,78
Peşin Ödenmiş Giderlerdeki Azalış (Artış)12.41846.557-5.034-12.64710.480Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%15,61
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-655.72542.214-9.39711.313-4.208Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%99,36
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)-3.4883.73123.410-2.537Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%27,27
Faaliyetler ile İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-24559.591205.634-90.761Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%380.038
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-182.477-15.80220.197-92.165-28.830+%68,72+%84,20
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)-35.051-9.692-118.975-22.647-40.950-%80,81-%16,83
Faaliyetlerle İlgili Diğer Yükümlülüklerdeki Artış (Azalış)-147.426-6.110139.171-69.51812.120Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları-789.746-145.508-11.920397.089-234.216Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%70,34
Alınan Faiz46010.10029.543868-868Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar Kapsamında Yapılan Ödemeler-108-518-1.291-1.742114Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Vergi İadeleri (Ödemeleri)-1.6324.298-13-263.639121.776Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları288.419-159.997396.119168.496887.691+%426,83+%207,78
Bağlı Ortaklıkların Kontrolünün Kaybı Sonucunu Doğurmayan Satışlara İlişkin Nakit Girişleri0-23.478-106Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Başka İşletmelerin veya Fonların Paylarının veya Borçlanma Araçlarının Satılması Sonucu Elde Edilen Nakit Girişleri961.554284.91367.973183.630889.328+%384,30-%7,51
Başka İşletmelerin veya Fonların Paylarının veya Borçlanma Araçlarının Edinimi İçin Yapılan Nakit Çıkışları-667.823-419.975348.33400Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%100,00
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri2Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri2Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-5.314-1.456-20.081-15.134-1.636+%89,19+%69,20
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları494.667310.988-383.018-253.133-730.538-%188,60Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletmenin Kendi Paylarını ve Diğer Özkaynağa Dayalı Araçlarını Almasıyla İlgili Nakit Çıkışları00000Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
İşletmenin Kendi Paylarını Almasından Kaynaklanan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yok-13.534000Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit Girişleri778.938-596.048870.178838.274-838.274Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-104.6431.011.601-1.084.701-956.300241.785Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ödenen TemettülerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflardan Alınan Diğer Borçlardaki Artış-20.207Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%100,00
Ödenen Faiz-159.421-124.771-168.496-135.107-134.048+%0,78+%15,92
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)-7.94119.36429.42147.93843.959-%8,30Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)-7.94119.36429.42147.93843.959-%8,30Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri00044.5830Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%25.989
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon Etkisi5.932-1.867-54.081-63.1584.140Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%30,22
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri-2.00917.496-24.66129.36448.099+%63,80Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.