İçeriğe atla

CVKMD çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar bin TLHaziran 2026 fiyatlarıyla

Gelir tablosu

CVKMD çeyreklik gelir tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Hasılat1.058.821918.090911.128762.2381.876.944+%146,24+%77,27
Satışların Maliyeti-694.336-680.269-734.244-498.907-1.130.667-%126,63-%62,84
Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar)364.485237.821176.884263.331746.277+%183,40+%104,75
Brüt Kar (Zarar)364.485237.821176.884263.331746.277+%183,40+%104,75
Genel Yönetim Giderleri-45.681-41.596-40.339-69.018-49.825+%27,81-%9,07
Pazarlama Giderleri-119.097-77.344-64.020-47.995-112.370-%134,13+%5,65
Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler262.17286.210111.480111.31391.875-%17,46-%64,96
Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler-153.192-168.766-101.696-197.385-175.668+%11,00-%14,67
Esas Faaliyet Karı (Zararı)308.68736.32682.30860.247500.289+%730,40+%62,07
Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler15.3631.3216.3054.2593.149-%26,06-%79,50
Yatırım Faaliyetlerinden Giderler-52.349-4.607-1.317-5.811-10.461-%80,01+%80,02
Finansman Geliri (Gideri) Öncesi Faaliyet Karı (Zararı)271.70233.04087.29758.694492.977+%739,90+%81,44
Finansman Gelirleri142.970110.210109.106117.49017.095-%85,45-%88,04
Finansman Giderleri-705.085-878.629-476.378-645.349-649.928-%0,71+%7,82
Net Parasal Pozisyon Kazançları (Kayıpları)569.655578.311391.176723.052843.088+%16,60+%48,00
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)279.241-157.069111.201253.886703.232+%176,99+%151,84
Sürdürülen Faaliyetler Vergi (Gideri) Geliri110.590-17.984-510.435-170.756-66.305+%61,17Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Vergi (Gideri) Geliri00-24.313-34.593-51.706-%49,47Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Vergi (Gideri) Geliri110.590-17.984-486.123-136.163-14.599+%89,28Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Karı (Zararı)389.831-175.053-399.23583.130636.927+%666,18+%63,39
Dönem Karı (Zararı)389.831-175.053-399.23583.130636.927+%666,18+%63,39
Dönem Karının (Zararının) Dağılımı
Kontrol Gücü Olmayan Paylar53.460-9.591-83.659-27.380-21.336+%22,07Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ana Ortaklık Payları336.371-165.461-315.575110.510658.264+%495,66+%95,70

Bilanço

CVKMD çeyreklik bilanço, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Dönen Varlıklar
Nakit ve Nakit Benzerleri1.642.5021.598.0911.463.022970.577528.398-%45,56-%67,83
Finansal Yatırımlar44.17413.3294025.158Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%43,05
Ticari Alacaklar279.33480.32752.80656.58850.566-%10,64-%81,90
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar279.33480.32752.80656.58850.566-%10,64-%81,90
Diğer Alacaklar241.729224.579170.650142.039195.638+%37,74-%19,07
İlişkili Taraflardan Diğer AlacaklarBu dönem için değer yok4.59114.69920.07125.803+%28,55Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar241.729219.988155.951121.968169.835+%39,25-%29,74
Stoklar331.693554.518762.736733.744485.445-%33,84+%46,35
Peşin Ödenmiş Giderler422.791597.300547.735572.717556.841-%2,77+%31,71
Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar2533724126791+%36,14-%64,15
Diğer Dönen Varlıklar72.45364.092150.985128.58961.525-%52,15-%15,08
Ara Toplam3.034.9293.132.6083.148.3502.604.3201.903.662-%26,90-%37,27
Toplam Dönen Varlıklar3.034.9293.132.6083.148.3502.604.3201.903.662-%26,90-%37,27
Duran Varlıklar
Diğer Alacaklar26.56325.13420.03819.76317.729-%10,29-%33,26
İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar26.56325.13420.03819.76317.729-%10,29-%33,26
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller108.782108.782110.687110.687110.687+%0,00+%1,75
Maddi Duran Varlıklar15.898.08716.222.16316.287.69816.766.25617.123.267+%2,13+%7,71
Kullanım Hakkı Varlıkları177.275182.098197.991391.247385.015-%1,59+%117,18
Maddi Olmayan Duran Varlıklar5.860.8805.858.8455.877.7806.804.9946.842.674+%0,55+%16,75
Şerefiye2.575.0082.575.0082.575.0082.575.0082.575.008-%0,00+%0,00
Diğer Haklar3.285.873Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Maddi Olmayan Duran VarlıklarBu dönem için değer yok3.283.8373.302.7724.229.9874.267.666+%0,89Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderler166.474252.774316.179139.375505.652+%262,80+%203,74
Toplam Duran Varlıklar22.238.06122.649.79622.810.37324.232.32424.985.024+%3,11+%12,35
Toplam Varlıklar25.272.99025.782.40425.958.72226.836.64426.888.686+%0,19+%6,39
Kaynaklar
Kısa Vadeli Yükümlülükler
Kısa Vadeli Borçlanmalar612.2881.371.4931.182.0041.495.2741.690.936+%13,09+%176,17
Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları1.126.3141.114.888786.245935.2391.047.359+%11,99-%7,01
Ticari Borçlar573.398533.707481.139374.542717.609+%91,60+%25,15
İlişkili Taraflara Ticari BorçlarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok4200Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar573.398533.707481.097374.542717.609+%91,60+%25,15
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar45.36047.61647.68662.64151.276-%18,14+%13,04
Diğer Borçlar2.340.6972.184.2372.745.6382.750.2172.685.766-%2,34+%14,74
İlişkili Taraflara Diğer Borçlar356.590288.5891.233.6161.136.319403.355-%64,50+%13,11
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar1.984.1071.895.6491.512.0221.613.8992.282.412+%41,42+%15,03
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)2.128.7272.846.7473.369.6832.335.3221.163.237-%50,19-%45,36
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü0022.80632.73351.045+%55,94Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kısa Vadeli Karşılıklar109.44598.454104.09698.303110.826+%12,74+%1,26
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar15.94312.92915.46917.20222.685+%31,87+%42,29
Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar93.50285.52588.62781.10088.141+%8,68-%5,73
Ara Toplam6.936.2288.197.1448.739.2988.084.2727.518.055-%7,00+%8,39
Toplam Kısa Vadeli Yükümlülükler6.936.2288.197.1448.739.2988.084.2727.518.055-%7,00+%8,39
Uzun Vadeli Yükümlülükler
Uzun Vadeli Borçlanmalar1.073.430864.523683.3801.520.2491.533.360+%0,86+%42,85
Diğer Borçlar5.008.0905.000.0354.754.7685.155.1543.941.750-%23,54-%21,29
İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar5.008.0905.000.0354.754.7685.155.1543.941.750-%23,54-%21,29
Ertelenmiş Gelirler (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar)637.178250.964119.876109.630105.890-%3,41-%83,38
Uzun Vadeli Karşılıklar98.13676.04173.94594.853103.871+%9,51+%5,84
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar42.77231.00332.75055.33057.697+%4,28+%34,89
Diğer Uzun Vadeli Karşılıklar55.36445.03841.19639.52346.174+%16,83-%16,60
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü103.568121.618607.587745.226689.027-%7,54+%565,29
Toplam Uzun Vadeli Yükümlülükler6.920.4016.313.1816.239.5567.625.1136.373.898-%16,41-%7,90
Toplam Yükümlülükler13.856.63014.510.32514.978.85315.709.38513.891.953-%11,57+%0,25
Özkaynaklar
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar10.758.36610.647.87610.473.21810.692.83012.594.945+%17,79+%17,07
Ödenmiş Sermaye1.849.5261.720.4201.648.6191.498.1971.400.000-%6,55-%24,30
Sermaye Düzeltme Farkları138.773161.090173.501323.923422.120+%30,31+%204,18
Sermaye Avansı593.404551.981706.624642.1511.661.903+%158,80+%180,06
Paylara İlişkin Primler (İskontolar)733.555840.345899.735899.735899.735-%0,00+%22,65
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)979.0351.075.429813.175812.563883.148+%8,69-%9,79
Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazançları (Kayıpları)813.695813.675813.175812.563883.148+%8,69+%8,54
Maddi Duran Varlık Yeniden Değerleme Artışları (Azalışları)813.845813.845813.845813.845883.542+%8,56+%8,56
Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları (Kayıpları)-151-170-671-1.283-393+%69,32-%161,42
Yabancı Para Çevrim Farkları165.341261.754Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler (Giderler)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok248.529422.716606.231+%43,41Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim FarklarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok248.529422.716606.231+%43,41Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler27.20327.20328.88128.88129.308+%1,48+%7,74
Geçmiş Yıllar Karları veya Zararları5.789.3085.789.3085.787.6315.954.1555.953.727-%0,01+%2,84
Net Dönem Karı veya Zararı647.561482.099166.524110.510738.773+%568,51+%14,09
Kontrol Gücü Olmayan Paylar657.994624.204506.651434.429401.788-%7,51-%38,94
Toplam Özkaynaklar11.416.36011.272.08010.979.86911.127.25912.996.733+%16,80+%13,84
Toplam Kaynaklar25.272.99025.782.40425.958.72226.836.64426.888.686+%0,19+%6,39

Nakit akış tablosu

CVKMD çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar bin TL
KalemTutarlar bin TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
İşletme Faaliyetlerinden Nakit Akışları2.832.571100.994855.920165.881-1.083.526Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Karı (Zararı)389.831-175.053-399.23583.130606.927+%630,09+%55,69
Sürdürülen Faaliyetlerden Dönem Karı (Zararı)389.831-175.053-399.23583.130606.927+%630,09+%55,69
Dönem Net Karı (Zararı) Mutabakatı İle İlgili Düzeltmeler-158.742249.696977.095519.693580.335+%11,67Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Amortisman ve İtfa Gideri İle İlgili Düzeltmeler95.03169.341162.137130.322205.209+%57,46+%115,94
Değer Düşüklüğü (İptali) İle İlgili Düzeltmeler0-14022.252014.047Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%2.350.373.635
Alacaklarda Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili Düzeltmeler0-1402.11109.922Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%1.660.148.405
Stok Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok22.046Bu dönem için değer yok4.125Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Amaçlı Gayrimenkul Değer Düşüklüğü (İptali) ile İlgili DüzeltmelerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-1.905Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Karşılıklar İle İlgili Düzeltmeler-283.942-48.992167.404-50.44882.949Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler4.529-11.7411.00421.7433.579-%83,54-%20,99
Dava ve/veya Ceza Karşılıkları (İptali) ile İlgili Düzeltmeler-280.4113.5048.698-13.325572Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Genel Karşılıklar (İptali) ile İlgili Düzeltmeler-8.060-40.755157.702-58.86578.798Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Faiz (Gelirleri) ve Giderleri İle İlgili Düzeltmeler73.78962.36266.253143.46482.943-%42,19+%12,40
Faiz Gelirleri ile İlgili Düzeltmeler77.93370.79763.900134.49295.826-%28,75+%22,96
Vadeli Alımlardan Kaynaklanan Ertelenmiş Finansman Gideri3.7961.155-19.35716.110128-%99,20-%96,62
Vadeli Satışlardan Kaynaklanan Kazanılmamış Finansman Geliri-7.940-9.59121.709-7.138-13.012-%82,29-%63,88
Vergi (Geliri) Gideri İle İlgili Düzeltmeler-110.59017.984486.123136.16314.599-%89,28Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Parasal Pozisyon Kazanç ve Kayıplarıyla İlgili Düzeltmeler66.970149.14172.927160.191180.588+%12,73+%169,66
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Değişimler2.601.48226.351278.059-436.942-2.270.788-%419,70Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Finansal Yatırımlardaki Azalış (Artış)-30.05630.84513.3254-25.158Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%16,30
Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler134.261208.7373.7013.3579.112+%171,43-%93,21
İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklardaki Azalış (Artış)134.261208.7373.7013.3579.112+%171,43-%93,21
Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış) ile İlgili Düzeltmeler-135.84918.57859.02528.885-51.564Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%62,04
İlişkili Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)Bu dönem için değer yok-4.591-10.108-5.372-5.731-%6,68Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflardan Faaliyetlerle İlgili Diğer Alacaklardaki Azalış (Artış)-135.84923.17069.13334.257-45.833Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%66,26
Stoklardaki Azalışlar (Artışlar) İle İlgili Düzeltmeler-4.235-222.826-230.26428.992244.173+%742,20Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Peşin Ödenmiş Giderlerdeki Azalış (Artış)156.850-260.810-13.839151.821-350.401Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ticari Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-164.475-40.846-33.211-122.708342.939Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)0042-420Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlardaki Artış (Azalış)-164.475-40.846-33.253-122.666342.939Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlardaki Artış (Azalış)1.713-3.0142.5401.7335.482+%216,34+%220,05
Faaliyetler ile İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler-60.310-44.366171.869492.839-1.336.587Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%2.116,18
İlişkili Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)-67.408-68.001945.028-97.298-732.964-%653,32-%987,36
İlişkili Olmayan Taraflara Faaliyetlerle İlgili Diğer Borçlardaki Artış (Azalış)7.09723.635-773.159590.136-603.623Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Gelirlerdeki (Müşteri Sözleşmelerinden Doğan Yükümlülüklerin Dışında Kalanlar) Artış (Azalış)2.559.682331.808391.847-1.044.607-1.175.824-%12,56Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletme Sermayesinde Gerçekleşen Diğer Artış (Azalış) ile İlgili Düzeltmeler143.9028.243-86.93422.74267.040+%194,79-%53,41
Faaliyetlerle İlgili Diğer Varlıklardaki Azalış (Artış)143.9028.243-86.93422.74267.040+%194,79-%53,41
Faaliyetlerden Elde Edilen Nakit Akışları2.832.571100.994855.920165.881-1.083.526Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Nakit Akışları-953.670-426.341-321.423-1.608.044-613.495+%61,85+%35,67
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri84.57410.12883.8127.14636.592+%412,06-%56,73
Maddi Duran Varlıkların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri84.57410.12883.8127.14636.592+%412,06-%56,73
Maddi ve Maddi Olmayan Duran Varlıkların Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-1.038.244-436.469-405.235-1.615.190-650.087+%59,75+%37,39
Maddi Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-1.020.266-436.469-383.983-683.725-606.666+%11,27+%40,54
Maddi Olmayan Duran Varlık Alımından Kaynaklanan Nakit Çıkışları-17.9780-21.252-931.465-43.422+%95,34-%141,53
Finansman Faaliyetlerinden Nakit Akışları-748.286455.496-637.804930.3421.054.643+%13,36Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sermaye Avanslarından Nakit GirişleriBu dönem için değer yok46.486175.740Bu dönem için değer yok955.279Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletmenin Kendi Paylarını ve Diğer Özkaynağa Dayalı Araçlarını Satmasından Kaynaklanan Nakit Girişleri6.1150Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Geri Alınan Payların Satışından Kaynaklanan Nakit Girişleri6.1150Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletmenin Kendi Paylarını ve Diğer Özkaynağa Dayalı Araçlarını Almasıyla İlgili Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok6.11500Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ortak Kontrole Tabi İşletmelerin Birleşme Etkisinden Kaynaklanan Nakit Girişleri (Çıkışları)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İşletmenin Kendi Paylarını Almasından Kaynaklanan Nakit ÇıkışlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok00Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Borçlanmadan Kaynaklanan Nakit Girişleri78.140878.991100.8092.258.492647.636-%71,32+%728,82
Kredilerden Nakit Girişleri78.140878.991100.8092.258.492647.636-%71,32+%728,82
Borç Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-768.561-399.183-850.452-1.193.658-452.446+%62,10+%41,13
Kredi Geri Ödemelerine İlişkin Nakit Çıkışları-768.561-399.183-850.452-1.193.658-452.446+%62,10+%41,13
Ödenen Faiz-115.374-101.310-109.936-180.222-106.719+%40,78+%7,50
Alınan Faiz37.44130.51246.03545.73010.893-%76,18-%70,91
Enflasyon EtkisiBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-180.265Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Etkisinden Önce Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)1.130.615130.149-103.307-511.821-822.643-%60,73Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Nakit ve Nakit Benzerleri Üzerindeki Etkisi48.815112.29534.934209.228190.612-%8,90+%290,48
Nakit ve Nakit Benzerlerindeki Net Artış (Azalış)1.179.430242.445-68.373-302.594-632.030-%108,87Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başı Nakit ve Nakit Benzerleri0001.463.0220Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%97,14
Nakit ve Nakit Benzerlerine İlişkin Enflasyon Etkisi-40.838-286.855-66.697-189.852Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Sonu Nakit ve Nakit Benzerleri1.138.593-44.411-135.069970.577-442.178Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır ve TÜFE ile Haziran 2026 fiyatlarına getirilir (TMS 29); değişim yüzdelerindeki iki değer de aynı fiyatlarladır. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.