İçeriğe atla

GARAN çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

Türkiye Garanti Bankası A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar milyon TLRaporlandığı gibi

Gelir tablosu

GARAN çeyreklik gelir tablosu, tutarlar milyon TL
KalemTutarlar milyon TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Faiz Gelirleri185.349210.227213.401213.855238.897+%11,71+%28,89
Kredilerden Alınan Faizler137.762148.672155.885161.077178.345+%10,72+%29,46
Zorunlu Karşılıklardan Alınan Faizler18.67919.76618.76318.51522.185+%19,82+%18,77
Bankalardan Alınan Faizler3.45315.88310.0427.5796.066-%19,97+%75,66
Para Piyasası İşlemlerinden Alınan Faizler1.5791.3489933.6194.502+%24,41+%185,20
Menkul Değerlerden Alınan Faizler21.82322.20925.06320.36424.713+%21,35+%13,24
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılanlar4084733768671.072+%23,58+%162,64
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılanlar9.5278.87910.3769.60212.210+%27,16+%28,17
İtfa Edilmiş Maliyeti İle Ölçülenler11.88812.85814.3109.89511.431+%15,53-%3,84
Finansal Kiralama Faiz Gelirleri1.7451.9842.2172.1602.561+%18,57+%46,78
Diğer Faiz Gelirleri309365439541525-%2,88+%69,77
Faiz Giderleri (-)-142.299-154.750-146.505-142.423-171.169-%20,18-%20,29
Mevduata Verilen Faizler-122.878-132.175-125.548-122.478-149.194-%21,81-%21,42
Kullanılan Kredilere Verilen Faizler-3.285-3.683-4.350-3.441-4.228-%22,87-%28,70
Para Piyasası İşlemlerine Verilen Faizler-13.261-15.169-11.847-11.342-12.170-%7,30+%8,23
İhraç Edilen Menkul Kıymetlere Verilen Faizler-2.474-3.308-4.276-4.632-5.121-%10,56-%106,99
Kiralama Faiz Giderleri-350-364-377-392-417-%6,46-%19,28
Diğer Faiz Giderleri-51-52-106-139-39+%71,86+%23,25
Net Faiz Geliri veya Gideri43.05055.47766.89671.43167.728-%5,18+%57,32
Net Ücret ve Komisyon Gelirleri veya Giderleri35.08738.94141.06742.86047.876+%11,70+%36,45
Alınan Ücret ve Komisyonlar49.06155.59459.20258.97067.239+%14,02+%37,05
Gayri Nakdi Kredilerden1.6631.8021.9051.9251.999+%3,86+%20,18
Diğer47.39753.79257.29757.04565.240+%14,37+%37,65
Verilen Ücret ve Komisyonlar (-)-13.974-16.653-18.135-16.110-19.363-%20,19-%38,57
Gayri Nakdi Kredilere-11-60-47-28-33-%15,97-%199,21
Diğer-13.963-16.593-18.088-16.082-19.330-%20,20-%38,44
Temettü Gelirleri2439932143-%86,61-%82,33
Ticari Kar veya Zarar (Net)34-4.062-6.676-5.289-7.519-%42,16Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sermaye Piyasası İşlemleri Karı (Zararı)-494-237-1.3613.633-1.539Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%211,74
Türev Finansal İşlemlerden Kar (Zarar)-13.0173.209-5.762-24.522-6.893+%71,89+%47,05
Kambiyo İşlemleri Karı (Zararı)13.545-7.03444715.600913-%94,15-%93,26
Diğer Faaliyet Gelirleri17.48015.74013.29224.38515.187-%37,72-%13,12
Faaliyet Brüt Kârı95.894106.105114.588133.708123.315-%7,77+%28,59
Beklenen Zarar Karşılıkları Giderleri ( - )-18.511-17.859-20.065-30.463-28.887+%5,17-%56,05
Diğer Karşılık Giderleri ( - )2-5-236-2.422864Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%52.971
Personel Giderleri (-)-14.078-15.518-18.102-19.384-20.109-%3,74-%42,84
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-26.646-32.110-36.458-34.892-33.531+%3,90-%25,84
Net Faaliyet Karı (Zararı)36.66040.61339.72746.54741.652-%10,52+%13,62
Özkaynak Yöntemi Uygulanan Ortaklıklardan Kar (Zarar)8086821.2377681.100+%43,18+%36,07
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)37.46941.29540.96447.31642.752-%9,65+%14,10
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Karşılığı (+/-)-9.254-10.435-14.175-14.100-12.373+%12,25-%33,70
Cari Vergi Karşılığı-12.627-5.783-6.770-17.817-11.623+%34,77+%7,95
Ertelenmiş Vergi Gider Etkisi1.079-5.740-5.935-2.360-1.215+%48,51Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Vergi Gelir Etkisi2.2941.087-1.4706.077465-%92,35-%79,73
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Net Karı (Zararı)28.21530.86126.78833.21530.379-%8,54+%7,67
Durdurulan Faaliyetlerden GelirlerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok6.9218.258+%19,33Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Durdurulan Faaliyet GelirleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok6.9218.258+%19,33Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Durdurulan Faaliyetlerden Giderler (-)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-6.437-7.748-%20,36Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Durdurulan Faaliyet GiderleriBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-6.437-7.748-%20,36Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Durdurulan Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok483510+%5,54Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Durdurulan Faaliyetler Vergi Karşılığı (+/-)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-83-90-%7,99Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Cari Vergi KarşılığıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-94-63+%32,83Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Vergi Gider EtkisiBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok-2-19-%1.150,00Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ertelenmiş Vergi Gelir EtkisiBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok12-8Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Durdurulan Faaliyetler Dönem Net Karı (Zararı)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok400420+%5,03Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Net Karı veya Zararı28.21530.86126.78833.61530.799-%8,38+%9,16
Grubun Karı (Zararı)27.84530.47826.39833.15430.288-%8,65+%8,78
Azınlık Payları Karı (Zararı)370382390461511+%10,90+%38,13
Hisse Başına Kar (Zarar)

Bilanço

GARAN çeyreklik bilanço, tutarlar milyon TL
KalemTutarlar milyon TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Finansal Varlıklar (Net)1.065.9191.171.3461.260.5681.279.9331.431.204+%11,82+%34,27
Nakit ve Nakit Benzerleri852.906932.9121.005.230867.7991.104.741+%27,30+%29,53
Nakit Değerler ve Merkez Bankası533.289572.860635.867566.760809.123+%42,76+%51,72
Bankalar288.604325.674352.558274.705242.101-%11,87-%16,11
Para Piyasalarından Alacaklar31.90335.24917.67126.97854.464+%101,88+%70,72
Beklenen Zarar Karşılıkları ( - )-890-871-866-644-947-%47,01-%6,40
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kâr Zarara Yansıtılan Finansal Varlıklar10.45314.32615.75425.56827.238+%6,53+%160,57
Devlet Borçlanma Senetleri8.4418.0148.84017.70219.615+%10,80+%132,37
Sermayede Payı Temsil Eden Menkul Değerler6901.6131.4801.4751.091-%26,03+%58,00
Diğer Finansal Varlıklar1.3214.7005.4336.3906.532+%2,22+%394,31
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Finansal Varlıklar187.742203.785215.682364.542276.555-%24,14+%47,31
Devlet Borçlanma Senetleri139.349143.238146.758162.286193.008+%18,93+%38,51
Sermayede Payı Temsil Eden Menkul Değerler4.0194.3784.6213.9514.744+%20,08+%18,05
Diğer Finansal Varlıklar44.37556.16964.304198.30578.803-%60,26+%77,58
Türev Finansal Varlıklar14.81720.32323.90322.02422.670+%2,93+%52,99
Türev Finansal Varlıkların Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılan Kısmı14.32620.04423.70521.32422.072+%3,51+%54,07
Türev Finansal Varlıkların Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Kısmı492279198700598-%14,60+%21,62
İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Finansal Varlıklar (Net)2.537.1942.801.1313.042.1663.031.6883.279.484+%8,17+%29,26
Krediler2.253.4432.480.4122.715.7122.768.1102.997.999+%8,30+%33,04
Kiralama İşlemlerinden Alacaklar50.89657.50262.35257.77770.707+%22,38+%38,93
Faktoring Alacakları25.00227.92432.62639.99244.600+%11,52+%78,39
İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Diğer Finansal Varlıklar282.882312.966318.668255.415271.687+%6,37-%3,96
Devlet Borçlanma Senetleri246.498265.962266.784248.482262.574+%5,67+%6,52
Diğer Finansal Varlıklar36.38547.00451.8846.9339.113+%31,44-%74,95
Beklenen Zarar Karşılıkları (-)-75.028-77.672-87.191-89.607-105.509-%17,75-%40,63
Satış Amaçlı Elde Tutulan ve Durdurulan Faaliyetlere İlişkin Duran Varlıklar (Net)4.2474.5534.990221.204227.284+%2,75+%5.251,72
Satış Amaçlı4.2474.5534.9906.31310.271+%62,69+%141,85
Durdurulan Faaliyetlere İlişkinBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok214.890217.013+%0,99Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Ortaklık Yatırımları15.59216.24017.47417.66722.392+%26,74+%43,62
İştirakler (Net)211211211213213+%0,18+%0,73
Konsolide Edilmeyenler211211211213213+%0,18+%0,73
Bağlı Ortaklıklar (Net)15.38016.02917.26317.45522.179+%27,07+%44,21
Konsolide Edilmeyen Mali Olmayan Ortaklıklar15.38016.02917.26317.45522.179+%27,07+%44,21
Maddi Duran Varlıklar (Net)42.35042.79851.17152.63250.608-%3,85+%19,50
Maddi Olmayan Duran Varlıklar (Net)6.5917.2887.8067.8558.976+%14,26+%36,19
Şerefiye66666-%6,07-%6,07
Diğer6.5847.2817.8007.8498.970+%14,28+%36,23
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller (Net)2.8292.8303.1363.3153.320+%0,14+%17,37
Cari Vergi Varlığı3.7434.4354.9025.2554.847-%7,77+%29,49
Ertelenmiş Vergi Varlığı24.08020.10211.10114.59413.641-%6,53-%43,35
Diğer Aktifler (Net)119.164136.357144.459149.607174.726+%16,79+%46,63
Varlıklar Toplamı3.821.7094.207.0814.547.7744.783.7505.216.482+%9,05+%36,50
Yükümlülükler
Mevduat2.680.0492.916.1043.150.0343.166.8043.466.148+%9,45+%29,33
Alınan Krediler90.659115.703106.37788.617122.348+%38,06+%34,95
Para Piyasalarına Borçlar139.996133.94287.49870.067111.690+%59,40-%20,22
İhraç Edilen Menkul Kıymetler (Net)85.093119.545170.768172.757186.463+%7,93+%119,13
Bonolar8.1822.32105181.006+%94,12-%87,70
Tahviller76.911117.224170.767172.239185.457+%7,67+%141,13
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılan Finansal Yükümlülükler63.26366.66769.88468.59274.957+%9,28+%18,48
Türev Finansal Yükümlülükler18.20916.32017.29428.33222.834-%19,40+%25,40
Türev Finansal Yükümlülüklerin Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılan Kısmı17.76315.76316.49227.74922.349-%19,46+%25,82
Türev Finansal Yükümlülüklerin Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Kısmı446557802582485-%16,73+%8,62
Kiralama İşlemlerinden Yükümlülükler (Net)5.6425.8136.0166.1726.604+%7,00+%17,06
Karşılıklar32.11237.88943.31947.44948.544+%2,31+%51,17
Çalışan Hakları Karşılığı8.8339.52912.66212.70812.062-%5,09+%36,56
Sigorta Teknik Karşılıkları (Net)11.37013.28915.49017.24419.233+%11,53+%69,15
Diğer Karşılıklar11.90915.07115.16717.49717.249-%1,42+%44,84
Cari Vergi Borcu26.00721.53225.19436.12234.766-%3,76+%33,68
Ertelenmiş Vergi Borcu127206059146+%149,15+%14,56
Satış Amaçlı Elde Tutulan ve Durdurulan Faaliyetlere İlişkin Duran Varlık Borçları (Net)Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok183.839184.742+%0,49Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Durdurulan Faaliyetlere İlişkinBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok183.839184.742+%0,49Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sermaye Benzeri Borçlanma Araçları81.722105.867140.819140.134146.888+%4,82+%79,74
Krediler4.1764.3934.56000Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%100,00
Diğer Borçlanma Araçları77.546101.474136.259140.134146.888+%4,82+%89,42
Diğer Yükümlülükler219.700255.101283.935321.718320.924-%0,25+%46,07
Özkaynaklar379.130412.393446.636453.088489.428+%8,02+%29,09
Ödenmiş Sermaye4.2004.2004.2004.2004.200%0,00%0,00
Sermaye Yedekleri784784784784785+%0,07+%0,07
Hisse Senedi İhraç Primleri1212121212+%1,01+%1,01
Diğer Sermaye Yedekleri773773773773773+%0,06+%0,06
Kâr veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya Giderler28.59229.05233.61233.44733.943+%1,48+%18,71
Kâr veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya Giderler29.80531.64934.50630.20135.144+%16,37+%17,91
Kar Yedekleri260.961260.999261.062348.867348.886+%0,01+%33,69
Yasal Yedekler7.5697.6077.76610.00810.137+%1,29+%33,94
Olağanüstü Yedekler253.118253.118253.021338.594338.485-%0,03+%33,73
Diğer Kar Yedekleri274274274265264-%0,27-%3,77
Kar veya Zarar53.01083.543109.90933.34663.701+%91,03+%20,17
Geçmiş Yıllar Kar veya Zararı7012593191259+%35,43+%270,79
Dönem Net Kâr veya Zararı52.94083.418109.81633.15463.442+%91,35+%19,84
Azınlık Payları1.7772.1662.5632.2432.769+%23,48+%55,83
Yükümlülükler Toplamı3.821.7094.207.0814.547.7744.783.7505.216.482+%9,05+%36,50

Nakit akış tablosu

GARAN çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar milyon TL
KalemTutarlar milyon TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Bankacılık Faaliyetlerine İlişkin Nakit Akışları
Bankacılık Faaliyet Konusu Varlık ve Yükümlülüklerdeki Değişim Öncesi Faaliyet Kârı21.38233.62638.51492.35838.466-%58,35+%79,90
Alınan Faizler190.544196.154198.483209.642223.588+%6,65+%17,34
Ödenen Faizler-146.939-159.145-141.457-135.023-156.847-%16,16-%6,74
Alınan Temettüler2439932143-%86,62-%82,35
Alınan Ücret ve Komisyonlar49.06155.59459.20258.97067.239+%14,02+%37,05
Elde Edilen Diğer Kazançlar-6.9926.9847.8868.0427.010-%12,82Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Zarar Olarak Muhasebeleştirilen Donuk Alacaklardan Tahsilatlar4.3452.3692.4594.1135.382+%30,83+%23,86
Personele ve Hizmet Tedarik Edenlere Yapılan Nakit Ödemeler-36.287-42.311-49.670-48.386-47.540+%1,75-%31,01
Ödenen Vergiler-6.284-12.244-5.671-7.627-14.443-%89,35-%129,82
Diğer-26.310-13.784-32.7272.307-45.967Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%74,71
Bankacılık Faaliyetleri Konusu Varlık ve Yükümlülüklerdeki Değişim-159.331-42.150-95.443-58.40883.566Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar veya Zarara Yansıtılan Finansal Varlıklarda Net (Artış) Azalış-750-3.927-1.373-9.723-1.272+%86,92-%69,53
Bankalar Hesabındaki Net (Artış) Azalış-91.036-89.49665782.254-25.307Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%72,20
Kredilerdeki Net (Artış) Azalış-266.347-243.405-264.819-70.445-239.920-%240,57+%9,92
Diğer Varlıklarda Net (Artış) Azalış-23.878-22.907-7.635-219.951-28.415+%87,08-%19,00
Bankaların Mevduatlarında Net Artış (Azalış)-15.808-15.990-2.154-2757.322Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Mevduatlarda Net Artış (Azalış)119.829255.717233.7388.051283.270+%3.418,51+%136,40
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar veya Zarara Yansıtılan Finansal Yükümlülüklerde Net Artış (Azalış)-700-738-76900Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%100,00
Alınan Kredilerdeki Net Artış (Azalış)85.84545.570-78.035-45.86065.313Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%23,92
Diğer Borçlarda Net Artış (Azalış)33.51433.02724.946197.54122.575-%88,57-%32,64
Bankacılık Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit Akışı-137.949-8.524-56.92933.950122.032+%259,45Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit Akışları-4.592-29.790-2.178-103.03590.325Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
İktisap Edilen İştirakler, Bağlı Ortaklıklar ve Birlikte Kontrol Edilen Ortaklıklar (İş Ortaklıkları)-8700-2.498Bu dönem için değer yok-3.600Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%313,79
Satın Alınan Menkul ve Gayrimenkuller-1.577-3.201440-1.360-2.715-%99,54-%72,14
Elden Çıkarılan Menkul ve Gayrimenkuller2.234707-3.1726272.659+%324,10+%19,04
Elde Edilen Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Finansal Varlıklar-51.511-63.138-33.011-187.850-79.632+%57,61-%54,59
Elden Çıkarılan Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Finansal Varlıklar50.88655.62432.59030.638181.958+%493,89+%257,58
Satın Alınan İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Finansal Varlıklar-15.366-26.560-11.151-2.334-13.752-%489,35+%10,50
Satılan İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Finansal Varlıklar11.6126.77714.62557.2445.407-%90,55-%53,44
Finansman Faaliyetlerinden Sağlanan Net Nakit40.47324.799128.23414.7861.080-%92,70-%97,33
Krediler ve İhraç Edilen Menkul Değerlerden Sağlanan Nakit67.35184.445151.54944.82170.056+%56,30+%4,02
Krediler ve İhraç Edilen Menkul Değerlerden Kaynaklanan Nakit Çıkışı-13.441-59.001-22.383-28.459-45.207-%58,85-%236,34
Temettü Ödemeleri-11.173000-22.875Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%104,73
Kiralamaya İlişkin Ödemeler-2.264-645-932-1.576-894+%43,24+%60,49
Yabancı Para Çevrim Farklarının Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklar Üzerindeki Etkisi3.1273.8764.168-1.421-1.529-%7,59Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklardaki Net Artış (Azalış)-98.941-9.63973.296-55.720211.908Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Başındaki Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklar000384.7630Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Sonundaki Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklar-98.941-9.63973.296329.044211.907-%35,60Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır; şirket önceki dönem rakamlarını enflasyona göre yeniden ifade etmediği için raporlandığı gibi (nominal) gösterilir. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.