İçeriğe atla

ISCTR çeyreklik bilanço, gelir tablosu ve nakit akışı

Türkiye İş Bankası A.Ş.Son 5 çeyrekKonsolideTutarlar milyon TLRaporlandığı gibi

Gelir tablosu

ISCTR çeyreklik gelir tablosu, tutarlar milyon TL
KalemTutarlar milyon TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Faiz Gelirleri208.475219.434226.855231.464253.135+%9,36+%21,42
Kredilerden Alınan Faizler131.688140.844148.101152.472163.847+%7,46+%24,42
Zorunlu Karşılıklardan Alınan Faizler19.26920.86720.70421.32323.294+%9,24+%20,89
Bankalardan Alınan Faizler4.6074.2373.9684.2615.242+%23,02+%13,78
Para Piyasası İşlemlerinden Alınan Faizler8421.5941.5282.1091.957-%7,21+%132,46
Menkul Değerlerden Alınan Faizler47.42446.73347.60145.00652.112+%15,79+%9,88
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılanlar435512646586910+%55,22+%109,09
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılanlar27.72128.05829.08627.39333.308+%21,59+%20,16
İtfa Edilmiş Maliyeti İle Ölçülenler19.26918.16317.86917.02717.894+%5,09-%7,13
Finansal Kiralama Faiz Gelirleri1.3051.4821.6671.8291.939+%6,01+%48,62
Diğer Faiz Gelirleri3.3413.6763.2864.4644.744+%6,28+%42,00
Faiz Giderleri (-)-180.369-178.144-171.790-173.717-203.335-%17,05-%12,73
Mevduata Verilen Faizler-128.114-137.085-135.098-133.635-151.242-%13,18-%18,05
Kullanılan Kredilere Verilen Faizler-7.820-6.387-6.437-6.757-6.687+%1,04+%14,49
Para Piyasası İşlemlerine Verilen Faizler-36.801-26.507-21.376-21.559-32.841-%52,33+%10,76
İhraç Edilen Menkul Kıymetlere Verilen Faizler-7.049-7.635-8.291-10.605-11.796-%11,23-%67,35
Kiralama Faiz Giderleri-310-383-380-390-546-%39,87-%76,40
Diğer Faiz Giderleri-276-146-208-770-223+%71,04+%19,17
Net Faiz Geliri veya Gideri28.10741.29055.06557.74749.800-%13,76+%77,18
Net Ücret ve Komisyon Gelirleri veya Giderleri29.98132.76535.35535.76641.421+%15,81+%38,16
Alınan Ücret ve Komisyonlar39.31143.09045.90346.42754.268+%16,89+%38,05
Gayri Nakdi Kredilerden1.9481.9902.1532.2202.329+%4,91+%19,55
Diğer37.36341.10043.74944.20751.939+%17,49+%39,01
Verilen Ücret ve Komisyonlar (-)-9.330-10.326-10.547-10.661-12.847-%20,51-%37,69
Gayri Nakdi Kredilere-49-49-46-51-63-%24,13-%28,30
Diğer-9.281-10.276-10.501-10.610-12.784-%20,49-%37,74
Temettü Gelirleri3801522103391+%279,65+%2,96
Ticari Kar veya Zarar (Net)2.0102.0582.1622.351-9.095Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sermaye Piyasası İşlemleri Karı (Zararı)5.2536.7968.9775.5403.883-%29,91-%26,08
Türev Finansal İşlemlerden Kar (Zarar)-21.626-503-12.940-22.435-18.057+%19,52+%16,50
Kambiyo İşlemleri Karı (Zararı)18.383-4.2356.12519.2475.079-%73,61-%72,37
Diğer Faaliyet Gelirleri36.46128.78743.44742.37944.231+%4,37+%21,31
Faaliyet Brüt Kârı96.939104.914136.051138.347126.748-%8,38+%30,75
Beklenen Zarar Karşılıkları Giderleri ( - )-12.248-16.504-20.535-20.309-21.060-%3,70-%71,94
Diğer Karşılık Giderleri ( - )-267-340-1.078-379-268+%29,23-%0,36
Personel Giderleri (-)-18.909-19.454-22.644-25.959-26.989-%3,97-%42,73
Diğer Faaliyet Giderleri (-)-44.297-46.936-55.005-60.941-64.736-%6,23-%46,14
Net Faaliyet Karı (Zararı)21.21721.68036.78930.75913.695-%55,48-%35,45
Özkaynak Yöntemi Uygulanan Ortaklıklardan Kar (Zarar)6.6571.3795.6171.8144.660+%156,91-%29,99
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Öncesi Karı (Zararı)27.87323.05942.40632.57318.355-%43,65-%34,15
Sürdürülen Faaliyetler Vergi Karşılığı (+/-)-4.274-3.775-12.633-6.907-2.068+%70,06+%51,61
Cari Vergi Karşılığı-5.847-4.171-5.840-3.781-5.552-%46,85+%5,04
Ertelenmiş Vergi Gider Etkisi2.184-7.023-3.117-9.587868Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%60,26
Ertelenmiş Vergi Gelir Etkisi-6117.419-3.6756.4612.616-%59,51Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Sürdürülen Faaliyetler Dönem Net Karı (Zararı)23.59919.28529.77425.66716.287-%36,54-%30,99
Dönem Net Karı veya Zararı23.59919.28529.77425.66716.287-%36,54-%30,99
Grubun Karı (Zararı)17.86814.08923.74620.4599.629-%52,94-%46,11
Azınlık Payları Karı (Zararı)5.7315.1966.0275.2086.658+%27,85+%16,17
Hisse Başına Kar (Zarar)

Bilanço

ISCTR çeyreklik bilanço, tutarlar milyon TL
KalemTutarlar milyon TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025Oca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Varlıklar
Finansal Varlıklar (Net)1.524.6961.614.7111.785.4281.928.2121.904.804-%1,21+%24,93
Nakit ve Nakit Benzerleri915.960938.1451.076.2361.173.1921.097.328-%6,47+%19,80
Nakit Değerler ve Merkez Bankası774.431764.996882.578902.213885.469-%1,86+%14,34
Bankalar131.035159.734182.649225.100191.918-%14,74+%46,46
Para Piyasalarından Alacaklar10.96913.92011.59146.26820.327-%56,07+%85,32
Beklenen Zarar Karşılıkları ( - )-475-504-582-390-386+%0,98+%18,70
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kâr Zarara Yansıtılan Finansal Varlıklar82.81596.118114.201122.198121.673-%0,43+%46,92
Devlet Borçlanma Senetleri34.39742.08151.09755.69750.100-%10,05+%45,65
Sermayede Payı Temsil Eden Menkul Değerler6.5492.3452.7422.9193.997+%36,94-%38,97
Diğer Finansal Varlıklar41.86951.69260.36263.58267.576+%6,28+%61,40
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Finansal Varlıklar510.681559.348572.688605.391662.909+%9,50+%29,81
Devlet Borçlanma Senetleri485.347533.602545.206577.964631.247+%9,22+%30,06
Sermayede Payı Temsil Eden Menkul Değerler5.6586.0727.1886.7388.346+%23,86+%47,51
Diğer Finansal Varlıklar19.67519.67420.29320.68923.316+%12,70+%18,50
Türev Finansal Varlıklar15.24021.10122.30427.43122.894-%16,54+%50,22
Türev Finansal Varlıkların Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılan Kısmı15.24021.10122.30427.43122.894-%16,54+%50,22
İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Finansal Varlıklar (Net)2.599.9072.771.1902.990.8593.187.1883.363.833+%5,54+%29,38
Krediler2.317.3732.486.8952.716.9912.916.3553.084.201+%5,76+%33,09
Kiralama İşlemlerinden Alacaklar39.98445.02252.93454.95160.788+%10,62+%52,03
Faktoring Alacakları41.26841.21837.57741.39151.885+%25,35+%25,73
İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Diğer Finansal Varlıklar277.606284.628285.888286.777293.098+%2,20+%5,58
Devlet Borçlanma Senetleri257.093264.468265.026266.215271.908+%2,14+%5,76
Diğer Finansal Varlıklar20.51220.16020.86220.56221.190+%3,05+%3,30
Beklenen Zarar Karşılıkları (-)-76.324-86.574-102.532-112.286-126.139-%12,34-%65,27
Satış Amaçlı Elde Tutulan ve Durdurulan Faaliyetlere İlişkin Duran Varlıklar (Net)54113122137161+%17,39+%200,22
Satış Amaçlı54113122137161+%17,39+%200,22
Ortaklık Yatırımları132.055135.825152.343154.655164.993+%6,68+%24,94
İştirakler (Net)1.1171.1951.3501.5491.622+%4,69+%45,20
Özkaynak Yöntemine Göre Değerlenenler9439901.1011.1411.174+%2,87+%24,53
Konsolide Edilmeyenler174205249408448+%9,77+%157,00
Bağlı Ortaklıklar (Net)129.900133.595146.826148.788159.110+%6,94+%22,49
Konsolide Edilmeyen Mali OrtaklıklarBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok1Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Konsolide Edilmeyen Mali Olmayan Ortaklıklar129.900133.595146.826148.787159.110+%6,94+%22,49
Birlikte Kontrol Edilen Ortaklıklar (İş Ortaklıkları) (Net)1.0381.0354.1674.3184.261-%1,33+%310,39
Özkaynak Yöntemine Göre Değerlenenler9539494.0504.1944.172-%0,52+%337,71
Konsolide Edilmeyenler858511612589-%28,65+%4,56
Maddi Duran Varlıklar (Net)82.26683.91397.69598.825112.044+%13,38+%36,20
Maddi Olmayan Duran Varlıklar (Net)14.32917.72120.07521.62223.897+%10,52+%66,78
Şerefiye000Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer14.32917.72120.07521.62223.897+%10,52+%66,78
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller (Net)24.70623.82726.77327.51932.379+%17,66+%31,06
Cari Vergi Varlığı3113764022.284589-%74,21+%89,57
Ertelenmiş Vergi Varlığı35.50435.93325.72429.82230.453+%2,11-%14,23
Diğer Aktifler (Net)231.322237.815289.917332.640378.316+%13,73+%63,55
Varlıklar Toplamı4.645.1484.921.4255.389.3385.782.9056.011.469+%3,95+%29,41
Yükümlülükler
Mevduat2.706.4732.917.7953.172.8393.342.8863.472.347+%3,87+%28,30
Alınan Krediler350.330371.027401.166395.403438.462+%10,89+%25,16
Para Piyasalarına Borçlar384.271324.760392.121491.863479.522-%2,51+%24,79
İhraç Edilen Menkul Kıymetler (Net)218.630251.392257.270292.277300.601+%2,85+%37,49
Bonolar28.65025.68930.79269.60277.438+%11,26+%170,29
Varlığa Dayalı Menkul Kıymetler000Bu dönem için değer yok531Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Tahviller189.980225.703226.478222.675222.632-%0,02+%17,19
Fonlar7636641.0104.2554.199-%1,33+%450,59
Müstakrizlerin Fonları7636641.0104.255Bu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kredi Müşterilerinin FonlarıBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok4.199Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Türev Finansal Yükümlülükler16.4609.91410.62327.40220.207-%26,26+%22,76
Türev Finansal Yükümlülüklerin Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar Zarara Yansıtılan Kısmı16.4609.91410.62327.40220.207-%26,26+%22,76
Kiralama İşlemlerinden Yükümlülükler (Net)5.7065.8555.8276.6068.391+%27,02+%47,07
Karşılıklar180.984194.313210.574217.533225.821+%3,81+%24,77
Çalışan Hakları Karşılığı8.4008.98410.81012.32813.227+%7,29+%57,47
Sigorta Teknik Karşılıkları (Net)140.000149.406165.298175.325184.053+%4,98+%31,47
Diğer Karşılıklar32.58535.92234.46629.87928.541-%4,48-%12,41
Cari Vergi Borcu22.48024.19526.06928.35928.609+%0,88+%27,27
Ertelenmiş Vergi Borcu3.1983.4515.6025.4557.975+%46,20+%149,38
Sermaye Benzeri Borçlanma Araçları54.86877.50680.702108.138113.614+%5,06+%107,07
Diğer Borçlanma Araçları54.86877.50680.702108.138113.614+%5,06+%107,07
Diğer Yükümlülükler278.607292.822320.717364.664371.136+%1,77+%33,21
Özkaynaklar422.379447.732504.819498.065540.585+%8,54+%27,99
Ödenmiş Sermaye25.00025.00025.00025.00025.000%0,00%0,00
Sermaye Yedekleri4.0304.0874.1094.0294.085+%1,38+%1,37
Hisse Senedi İhraç Primleri566566590590590-%0,04+%4,22
Diğer Sermaye Yedekleri3.4643.5203.5183.4393.495+%1,62+%0,90
Kâr veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya Giderler75.45874.75092.28391.618102.926+%12,34+%36,40
Kâr veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya Giderler20.39525.68432.67518.33729.974+%63,46+%46,97
Kar Yedekleri198.310199.465198.566246.845246.971+%0,05+%24,54
Yasal Yedekler20.38020.38020.38026.73226.856+%0,46+%31,78
Statü Yedekleri1.5031.5031.5032.3352.335+%0,01+%55,41
Olağanüstü Yedekler176.428177.582176.684217.779217.780+%0,00+%23,44
Kar veya Zarar37.21451.40075.42835.21945.089+%28,03+%21,16
Geçmiş Yıllar Kar veya Zararı7.1767.2737.55514.75915.001+%1,64+%109,06
Dönem Net Kâr veya Zararı30.03844.12767.87320.45930.088+%47,06+%0,16
Azınlık Payları61.97267.34876.75877.01786.540+%12,37+%39,64
Yükümlülükler Toplamı4.645.1484.921.4255.389.3385.782.9056.011.469+%3,95+%29,41

Nakit akış tablosu

ISCTR çeyreklik nakit akış tablosu, tutarlar milyon TL
KalemTutarlar milyon TLNis-Haz 2025Tem-Eyl 2025Eki-Ara 2025TüretilmişOca-Mar 2026Nis-Haz 2026Çeyreklik %Önceki çeyrekYıllık %Geçen yıl
Bankacılık Faaliyetlerine İlişkin Nakit Akışları
Bankacılık Faaliyet Konusu Varlık ve Yükümlülüklerdeki Değişim Öncesi Faaliyet Kârı24.55559.69342.67061.609-28.963Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Alınan Faizler201.463211.894214.202226.788230.348+%1,57+%14,34
Ödenen Faizler-184.251-175.687-173.642-172.382-201.463-%16,87-%9,34
Alınan Temettüler3801522103391+%279,66+%2,96
Alınan Ücret ve Komisyonlar39.31143.09045.90346.42754.268+%16,89+%38,05
Elde Edilen Diğer Kazançlar33.25329.58339.59432.33332.454+%0,38-%2,40
Zarar Olarak Muhasebeleştirilen Donuk Alacaklardan Tahsilatlar4.6165111.4045.6583.134-%44,61-%32,11
Personele ve Hizmet Tedarik Edenlere Yapılan Nakit Ödemeler-34.898-35.181-39.745-53.742-57.748-%7,45-%65,48
Ödenen Vergiler-7.053-7.500-8.082-8.588-7.949+%7,43-%12,71
Diğer-28.267-7.031-36.987-14.987-82.399-%449,79-%191,50
Bankacılık Faaliyetleri Konusu Varlık ve Yükümlülüklerdeki Değişim-60.261-53.96868.312-10.2784.690Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Gerçeğe Uygun Değer Farkı Kar veya Zarara Yansıtılan Finansal Varlıklarda Net (Artış) Azalış547-5.556-7.780-4.887-4.773+%2,33Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Bankalar Hesabındaki Net (Artış) Azalış-57.084-5.634-11.156-30.63313.189Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Kredilerdeki Net (Artış) Azalış-165.322-125.663-197.269-180.151-158.029+%12,28+%4,41
Diğer Varlıklarda Net (Artış) Azalış-21.5127735.396-32.868-33.058-%0,58-%53,67
Bankaların Mevduatlarında Net Artış (Azalış)-15.3611.6896.22798.426-65.505Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%326,43
Diğer Mevduatlarda Net Artış (Azalış)162.725123.785173.09628.773220.974+%667,99+%35,80
Alınan Kredilerdeki Net Artış (Azalış)-50.2534.18015.107-17.66323.042Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Diğer Borçlarda Net Artış (Azalış)86.000-47.54184.691128.7268.849-%93,13-%89,71
Bankacılık Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit Akışı-35.7065.725110.98251.331-24.273Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz+%32,02
Yatırım Faaliyetlerinden Kaynaklanan Net Nakit Akışları-1.040-50.6445.907-58.166-25.177+%56,72-%2.321,99
İktisap Edilen İştirakler, Bağlı Ortaklıklar ve Birlikte Kontrol Edilen Ortaklıklar (İş Ortaklıkları)-2.199-333-5-11Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Elden Çıkarılan İştirakler, Bağlı Ortaklıklar ve Birlikte Kontrol Edilen Ortaklıklar (İş Ortaklıkları)70500Bu dönem için değer yok-903Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Satın Alınan Menkul ve Gayrimenkuller-4.484-2.939-2.365-1.468-2.318-%57,97+%48,30
Elden Çıkarılan Menkul ve Gayrimenkuller2821.162154212-195Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Elde Edilen Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Finansal Varlıklar-99.253-217.598-143.373-270.248-183.893+%31,95-%85,28
Elden Çıkarılan Gerçeğe Uygun Değer Farkı Diğer Kapsamlı Gelire Yansıtılan Finansal Varlıklar87.296174.152152.657210.328167.057-%20,57+%91,37
Satın Alınan İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Finansal Varlıklar-14.458-12.958-12.555-8.813-12.833-%45,61+%11,24
Satılan İtfa Edilmiş Maliyeti ile Ölçülen Finansal Varlıklar32.14012.33714.97213.84811.536-%16,70-%64,11
Diğer-1.067-4.468-3.578-2.024-3.629-%79,31-%239,97
Finansman Faaliyetlerinden Sağlanan Net Nakit15.87144.150-15652.628-14.506Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Krediler ve İhraç Edilen Menkul Değerlerden Sağlanan Nakit51.82576.64030.34693.12281.282-%12,71+%56,84
Krediler ve İhraç Edilen Menkul Değerlerden Kaynaklanan Nakit Çıkışı-30.763-31.396-29.481-38.017-78.851-%107,41-%156,32
Temettü Ödemeleri-4.47600-1.449-15.861-%994,94-%254,37
Kiralamaya İlişkin Ödemeler-715-1.093-1.021-1.029-1.075-%4,56-%50,35
DiğerBu dönem için değer yokBu dönem için değer yok0Bu dönem için değer yokBu dönem için değer yokÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Yabancı Para Çevrim Farklarının Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklar Üzerindeki Etkisi-4.8704.652-2.696-6.3223.290Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmazÖnceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklardaki Net Artış (Azalış)-25.7453.884114.03839.471-60.666Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%135,64
Dönem Başındaki Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklar000552.2440-%100,00Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz
Dönem Sonundaki Nakit ve Nakde Eşdeğer Varlıklar-25.7453.884114.038591.715-60.666Önceki dönem yok, sıfır ya da işaret değişti; yüzde hesaplanmaz-%135,64

Çeyrek tutarları KAP finansal raporlarından alınır; şirket önceki dönem rakamlarını enflasyona göre yeniden ifade etmediği için raporlandığı gibi (nominal) gösterilir. Dördüncü çeyreğin gelir ve nakit akışı kalemleri yıllık rapordan 9 aylık rapor çıkarılarak türetilir; nakit akışı çeyrekleri kümülatif raporların farkıdır. Bir raporda yer almayan kalem boş gösterilir. Hisse başı kazanç bu görünümde yer almaz. Bu tutarlar Fon Asistanı hesabıdır; şirketin yayımladığı rakamlar KAP raporlarındadır: Nis-Haz 2025, Tem-Eyl 2025, Eki-Ara 2025, Oca-Mar 2026, Nis-Haz 2026. Bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir.